Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží

Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží - Kurt Gray, | I15cajalco.com

...978-80-7438-211-6) Kniha - autor Kurt Gray; Daniel Wagner, 368 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli" ... Daniel M. Wegner : Klub mysli-Kdo myslí, co cítí a proč na ... ... . Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli". Je snadné předpokládat a zdá se to být samozřejmé, že i ostatní lidé myslí a cítí, ale platí to také u krávy, počítače či korporace? Jaký druh mysli mají? A jak dobře znáte svou vlastní mysl? Největší výběr za nejlepší ceny zbo ... Klub mysli | nakladatelství dybbuk ... . Je snadné předpokládat a zdá se to být samozřejmé, že i ostatní lidé myslí a cítí, ale platí to také u krávy, počítače či korporace? Jaký druh mysli mají? A jak dobře znáte svou vlastní mysl? Největší výběr za nejlepší ceny zboží O mysli - mulford prentice v nejvyšší kvalitě. Wegner, Daniel M., 1948-Wegner, Daniel M., 1948-2013 Wegner, Daniel M. Wegner, Daniel M. (Daniel Merton), 1948-Daniel Wegner American psychologist Tím, že zkoumají vnímání mysli u jejích výjimečných nositelů - zvířat, strojů, lidí v kómatu či boha -, autoři vysvětlují, co to vlastně znamená mít mysl a proč na tom tolik záleží. Klub mysli-Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží: Autor: Daniel M. Wegner: Nakladatelství: ... Skladem 1-2 ks : Anotace: Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do "klubu mysli". Vaše názory: (nejnovější nahoře) Počet názorů: 0 ... Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli". Je snadné předpokládat a zdá se to být samozřejmé, že i ostatní lidé myslí a cítí, ale platí to také u krávy, počítače či korporace? Jaký druh mysli mají? A jak dobře znáte svou vlastní mysl? Oceňovaní ... Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží Autor: Kurt Gray; Daniel Wagner Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do "klubu mysli". • Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpus... Dost lidí zná někoho, kdo jde od jednoho vztahu ke druhému a pokaždé tvrdí, že tohle je "ta absolutní a bezpodmínečná" láska. Lidé, jimž trvalo navázání jediného vztahu déle než několik podobných "lásek" takového člověka, si kladou otázku, jak je možné "milovat" tolik lidí. Nezáleží mu na tom, že by mohl působit slabě nebo trapně. Jen chce, abyste byla šťastná, a pokud se cítí nepříjemně, trvá jen několik minut než vezme vše, co je potřeba, a považuje to za vyřízené. 3. Pamatuje si maličkosti. Pokud muži na vás opravdu záleží, pamatuje si, jakou k...

INFORMACE

AUTOR
Kurt Gray,
DIMENZE
6,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží.pdf

POPIS

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli“. Je snadné předpokládat a zdá se to být samozřejmé, že i ostatní lidé myslí a cítí, ale platí to také u krávy, počítače či korporace? Jaký druh mysli mají? A jak dobře znáte svou vlastní mysl? Oceňovaní američtí psychologové Daniel M. Wegner a Kurt Gray objevili, že mysl – při její neskutečné důležitosti – je záležitost vnímání. Jejich výzkum otevírá pokladnici nových poznatků a postřehů o lidském chování, které jsou fascinující a zábavné a současně děsivé. Klub mysli vysvětluje, proč některá zvířata milujeme a jiná klidně jíme, proč lidé tak intenzivně debatují o existenci boha, jak je možné, že dobří lidé mohou být tak krutí a proč roboti jsou tak špatnými milenci. Tím, že zkoumají vnímání mysli u jejích výjimečných nositelů – zvířat, strojů, lidí v kómatu či boha –, autoři vysvětlují, co to vlastně znamená mít mysl a proč na tom tolik záleží. Propojením novátorského výzkumu a osobnějších příhod a historek Klub mysli soucitně a s důvtipem zkoumá morální dimenze vnímání mysli. Odhaluje přitom překvapivě jednoduché základy toho, co nás nutí milovat, nenávidět, zraňovat a chránit.

Chcete si přečíst knihu?Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Gray,. Číst Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY