Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží

Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží - Kurt Gray, | I15cajalco.com

...m, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli" ... Daniel M. Wegner : Klub mysli-Kdo myslí, co cítí a proč na ... ... . Kniha: Klub mysli Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží: 9788074382116 máte teraz možnosť kúpiť na Literama.sk. Klub mysli Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží ... autoři vysvětlují, co to vlastně znamená mít mysl a proč na tom tolik záleží. Propojením novátorského výzkumu a osobnějších příhod a historek Klub mysli soucitně a s důvtipem zkoumá morální dimenze vnímání mysli. Odhaluje přitom překvapivě jednoduché ... Klub mysli - Gray Kurt, Wagner Daniel - Pokud jste někdy přemýšl ... Klub mysli | nakladatelství dybbuk ... . Odhaluje přitom překvapivě jednoduché ... Klub mysli - Gray Kurt, Wagner Daniel - Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli". Je snadné předpokládat a zdá se to být samozřejmé, že i ostatní lidé my Je tak zřejmé, že naslouchá tomu, co říkáte a přemýšlí pak o tom, co by vás potěšilo. Nezdráhá se na veřejnosti vám projevit lásku. Zamilovaný muž, který to s vámi myslí vážně, vás nemá problém chytit ve společnosti třeba za ruku nebo kolem ramen. Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží (978-80-7438-211-6) Kniha - autor Kurt Gray; Daniel Wagner, 368 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli". Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli". Je snadné...

INFORMACE

AUTOR
Kurt Gray,
DIMENZE
3,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží.pdf

POPIS

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, co si asi tak myslí váš šéf nebo zda je vaše manželka šťastná, vpustili jste je tím do „klubu mysli“. Je snadné předpokládat a zdá se to být samozřejmé, že i ostatní lidé myslí a cítí, ale platí to také u krávy, počítače či korporace? Jaký druh mysli mají? A jak dobře znáte svou vlastní mysl? Oceňovaní američtí psychologové Daniel M. Wegner a Kurt Gray objevili, že mysl – při její neskutečné důležitosti – je záležitost vnímání. Jejich výzkum otevírá pokladnici nových poznatků a postřehů o lidském chování, které jsou fascinující a zábavné a současně děsivé. Klub mysli vysvětluje, proč některá zvířata milujeme a jiná klidně jíme, proč lidé tak intenzivně debatují o existenci boha, jak je možné, že dobří lidé mohou být tak krutí a proč roboti jsou tak špatnými milenci. Tím, že zkoumají vnímání mysli u jejích výjimečných nositelů – zvířat, strojů, lidí v kómatu či boha –, autoři vysvětlují, co to vlastně znamená mít mysl a proč na tom tolik záleží. Propojením novátorského výzkumu a osobnějších příhod a historek Klub mysli soucitně a s důvtipem zkoumá morální dimenze vnímání mysli. Odhaluje přitom překvapivě jednoduché základy toho, co nás nutí milovat, nenávidět, zraňovat a chránit.

Chcete si přečíst knihu?Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Gray,. Číst Klub mysli: Kdo myslí, co cítí a proč na tom záleží Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY