Lvářka

Lvářka - Tereza Janišová | I15cajalco.com

...tový rukopis? Budeme se těšit, že nás oslovíte ... 159926394 - Virtual International Authority File ... . Vždy prosím přiložte také krátkou anotaci a autorský medailonek. Důležité upozornění: ediční plán pro rok 2020 již máme plný. Lvářka se jevila jako milá knížka na jeden podvečer. Byla jsem zvědavá, jak autorka pojala nápad s cestováním časem - přeci jen jsem o tom četla již mnoho knih (např. Cizinku). Obálku má na svědomí ilustrátorka Barbora Kyšková a díky ní se kniha jeví až pohádkově. Ve středu 15. ledna 2020 jsme spolu s Bárou Hrz ... Kniha Lvářka - Tereza Janišová | knizniklub.cz ... . Ve středu 15. ledna 2020 jsme spolu s Bárou Hrzánovou a nakladatelstvím Lirego přivítali Lvářku v knižním světě. Akci moderovala Radka Tesárková, krásnou hud... Třetí díl fantasy trilogie Terezy Janišové vychází 28.4. 2014! www.erilian.cz www.facebook.com/erilian.terez a.janisova Hudba: BrunuhVille Show less Tereza Janišová. 188 likes · 61 talking about this. Tereza Janišová je česká spisovatelka, novinářka a architektka. Je autorkou fantasy trilogie Erilian a historického fantasy románu Lvářka. Kromě... Lvářka book. Read 6 reviews from the world's largest community for readers. Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století. On v jednadvacátém, ona ... Kniha: Lvářka - Tereza Janišová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Janišová, Tereza, 1989-Tereza Janišová VIAF ID: 159926394 (Personal) Permalink: http://viaf.org/viaf/159926394 Tereza Janišová (* 30. května 1989, Praha, Československo) je česká spisovatelka.Absolvovala výtvarně zaměřené gymnázium, v roce 2015 promovala na Fakultě architektury ČVUT v Praze.Kromě psaní knih se věnuje architektonické žurnalistice. Trilogie Erilian. V roce 2014 vyšel poslední díl její fantasy trilogie Erilian.Jedná se o třígenerační román o osudech ... Lvářka: ponořte se do příběhu plného cestování časem, rudolfínské Prahy, čarodějnic a a silných ženských hrdinek Součástí slavnostního večera byla i autogramiáda s autorkou knihy LVÁŘKA, Terezou Janišovou V průběhu večera hrál renesanční hudební soubor Fragium 16 Foto: Michal Kára Kompletní technická specifikace produktu Lvářka a další informace o produktu. Na Heurece využíváme...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Janišová
DIMENZE
12,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Lvářka.pdf

POPIS

Román z prostředí současné a rudolfínské doby, ve kterém se setkáváme s architektem Josefem a bylinkářkou Vavřinkou. Oba žijí ve stověžatém městě, každý v jiném století, přesto se jedné noci potkají na pražském vrchu Petříně. Když je správná konstelace, dá se totiž skrz oheň cestovat labyrintem času… V příběhu Josefa a bylinkářky Vavřinky se setkáme se střípky tajemných pražských legend i některými známými postavami našich dějin, které jsou však představeny v o něco méně známém světle.

Chcete si přečíst knihu?Lvářka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Janišová. Číst Lvářka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY