Kaktusy: otrněná krása

Kaktusy: otrněná krása - Libor Kunte | I15cajalco.com

...Trachyandra saltii Gratias Jan Astrophytum myriostigma hybr ... Kaktusy | Knihy.ABZ.cz ... . Kikko Pavlica Roman Pod Jižním křížem (3) Král Lumír Bolívie a Argentina 2016 aneb Kozí bolívijský příběh, díl 25. Tvrdíková Petra Kaktusy a sukulenty U Pavlíčků › Literatura › z 43 --- KAKTUSY - OTRNĚNÁ KRÁSA - Libor Kunte - 490,- Kč NOVÉ (z 43 - 490,-Kč) Na úvod přednáškového bloku při Zamykání sezóny byla pokřtěna nová krásná kniha, která je opět před vánoci nádhernou nabídkou pro uložení pod stromečkem! Zboží ze stejné kategorie - Kaktusy - Otrněná krása. Plevelová vegetace Bílých Karpat. Rozsáhlá monografi ... Kaktusy a sukulenty U Pavlíčků ... . Plevelová vegetace Bílých Karpat. Rozsáhlá monografie jako jedna z prvních na území České republiky pojednává o ... Kaktusy - Otrněná krása Autor: Libor Kunte ... Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci. Nedílnou součástí je množství fotografií z cest a galerie, včetně popisu podčeledí Pereskoideae, Opuntioideae, Cactpoideae. Nádherná kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci. Kniha Kaktusy - otrněná krása . Nádherná kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kniha Kaktusy - otrněná krása . Nádherná kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Kniha je ro...

INFORMACE

AUTOR
Libor Kunte
DIMENZE
8,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaktusy: otrněná krása.pdf

POPIS

Kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci. Nedílnou součástí je množství fotografií z cest a galerie, včetně popisu podčeledí Pereskoideae, Opuntioideae, Cactpoideae.

Chcete si přečíst knihu?Kaktusy: otrněná krása ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Kunte. Číst Kaktusy: otrněná krása Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY