Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa

Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa - Pavel Černý | I15cajalco.com

...nými od Pavel Černý na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % › Černý Pavel: Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa ... Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest ... ... . Černý Pavel: Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa. 100% Hodnocení: 5. Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa. Celkové hodnocení ... a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa Titul je na partnerském skladu >10ks - doručujeme za 3 pracovní dny Vaše cena s DPH: 399 Kč 319 Kč Název: Černý mezi čern ... Černý mezi černými | KNIHCENTRUM.cz ... . Celkové hodnocení ... a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa Titul je na partnerském skladu >10ks - doručujeme za 3 pracovní dny Vaše cena s DPH: 399 Kč 319 Kč Název: Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa. Autor: Pavel Černý. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; Literatura faktu › Military; ISBN: 978-80-204-4856-9. EAN: 9788020448569. Objednací kód: NA364885 Černý mezi černými Autor: Černý, Pavel Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020448569 ISBN: 978-80-204-4856-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 16,5 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa od 11,61 € z ponuky 7 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa na Pricemanii a ušetrite až do 60 %! Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa Skladem > 10 ks Kniha - Poutavé příběhy mezinárodně uznávaného policejního instruktora. - autor Pavel Černý, 312 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá MGR. PAVEL ČERNÝ, PPLK. V. V., již dlouhá léta působí coby mezinárodně uznávaný instruktor a realizoval bezpočet výcviků policejních speciálních jednotek nejen v Evropě, ale například také v Číně, Afghánistánu, Kongu, Mexiku, Togu, Indii, Kuvajtu, Vietnamu, Ghaně, Gruzii či Egyptě. V této knize vypráví neotřelou formou ve stylu novodobých mayovek o svých ... Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. ... Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa. Černý Pavel. Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa - Pavel Černý. Černý mezi černými - Pavel Černý Mgr. Pavel Černý, pplk. v. v., již dlouhá léta působí coby mezinárodně uznávaný instruktor a realizoval bezpočet výcviků policejních speciálních jednotek nejen v Evrop... Černý mezi černými a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa - Pavel Černý. Černý mezi černými - Pavel Černý Mgr. Pavel Černý, pplk. v. v., již dlouhá léta působí coby mezinárodně uznávaný instruktor a realizoval bezpočet výcviků policejních speciálních jednotek nejen v Evrop... Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie ...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Černý
DIMENZE
7,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa.pdf

POPIS

Mgr. Pavel Černý, pplk. v. v., již dlouhá léta působí coby mezinárodně uznávaný instruktor a realizoval bezpočet výcviků policejních speciálních jednotek nejen v Evropě, ale například také v Číně, Afghánistánu, Kongu, Mexiku, Togu, Indii, Kuvajtu, Vietnamu, Ghaně, Gruzii či Egyptě. V této knize vypráví neotřelou formou ve stylu novodobých mayovek o svých nevšedních zážitcích nejen při samotném výcviku, ale taktéž o tom, jak našinec může v rámci akční profese vidět některé země naprosto jinýma očima než běžný turista. Jeho poutavé příběhy navíc nejsou zatíženy politickou korektností. Autor nám zkrátka ukazuje jednotlivé navštívené státy a jejich obyvatele skutečně takové, jak je zažil, viděl a vnímal.

Chcete si přečíst knihu?Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Černý. Číst Černý mezi černými: a jiné kapitoly z instruktorských cest kolem světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY