Sloneček Malej ve světě širém

Sloneček Malej ve světě širém - Ivan Binar | I15cajalco.com

...romada střepů, ale taky proto, aby poznal přátele a pomohl jim v nesnázích ... Sloneček Malej ve světě širém — Academia ... . Ivan Binar (1942) je český spisovatel a překladatel. V mládí publikoval v Mladém světě (Sny v láhvi, 1962). Sloneček Malej ve světě širém. ... Sloneček Malej je docela maličký slon, k obědu mu stačí sedmikráska, ale ničeho se nebojí, ani nebezpečného myšiska, ani ještě nebezpečnějšího zločince. Taky dokáže obdivuhodné kousky, jaké ob.. O čem je kniha Sloneček Malej ... Sloneček Malej ve světě širém — Academia ... . Taky dokáže obdivuhodné kousky, jaké ob.. O čem je kniha Sloneček Malej ve světě širém? Převážná většina slonů afrických a také indických se narodí mamince slonici docela obyčejným způsobem, stejně jako se člověčím maminkám narodí děti. Ovšem sloneček Malej, o kterém je tahle knížka, přišel na svět způsobem neobyčejným, na neobyčejném místě: v ... Kniha: Sloneček Malej ve světě širém Autor: Ivan Binar ; Eva Sýkorová-Pekárková Sloneček Malej je docela maličký slon, k obědu mu stačí sedmikráska, ale ničeho se nebojí, ani nebezpečného myšiska, ani ještě nebezpečnějšího zločince. Objednávejte knihu Sloneček Malej ve světě širém v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Sloneček Malej ve světě širém Binar Ivan. Převážná většina slonů afrických a také indických se narodí mamince slonici docela obyčejným způsobem, stejně jako se člověčím maminkám narodí děti. Ovšem sloneček Malej, o kterém je tahle knížka, přišel na svět způsobem neobyčejným, na neobyčejném místě: v ... Sloneček Malej ve sv...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Binar
DIMENZE
9,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Sloneček Malej ve světě širém.pdf

POPIS

Převážná většina slonů afrických a také indických se narodí mamince slonici docela obyčejným způsobem, stejně jako se člověčím maminkám narodí děti. Ovšem sloneček Malej, o kterém je tahle knížka, přišel na svět způsobem neobyčejným, na neobyčejném místě: v porcelánu. Slon v porcelánu – to už je něco! Sloneček Malej je docela maličký slon, k obědu mu stačí sedmikráska, ale ničeho se nebojí, ani nebezpečného myšiska, ani ještě nebezpečnějšího zločince. Taky dokáže obdivuhodné kousky, jaké obyčejní sloni nesvedou – ku příkladu chodit po stropě jako moucha. Kdyby to zkusil obyčejný slon, to by to dopadlo! Strop by se nad ním bezpochyby probořil. Z rodného porcelánu se sloneček Malej vydal do světa širého nejen proto, aby po něm nezůstala hromada střepů, ale taky proto, aby poznal přátele a pomohl jim v nesnázích.

Chcete si přečíst knihu?Sloneček Malej ve světě širém ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Binar. Číst Sloneček Malej ve světě širém Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY