Sloneček Malej ve světě širém

Sloneček Malej ve světě širém - Ivan Binar | I15cajalco.com

...něco! Co všechno prožije sloneček Malej ve světě širém? 12 ... Sloneček Malej ve světě širém — Academia ... . 4. 2020 Celý příspěvek | Rubrika: Recenze | Komentářů: 0 Zažijte vzrušující cestu po stopách zvířat . 9. 3. 2020 Celý příspěvek | Rubrika: Recenze | Komentářů: 0 Skácelovu knihu Kam odešly laně doprovází ilustrace Josefa Čapka. Sloneček Malej ve světě širém. Ivan Binar. Práh, 2019. Skladem. 202 Kč 269 K ... Sloneček Malej ve světě širém Autor: Ivan Binar; Eva Sýk ... Sloneček Malej ve světě širém — Academia ... ... Sloneček Malej ve světě širém Autor: Ivan Binar; Eva Sýkorová-Pekárková. Sloneček Malej je docela maličký slon, k obědu mu stačí sedmikráska, ale ničeho se nebojí, ani nebezpečného myšiska, ani ještě nebezpečnějšího zločince. Taky dokáže obdivuhodné ... SLONEČEK MALEJ VE SVĚTĚ ŠIRÉM. BINAR, Ivan. Vydání první. Praha: Práh, 2019. 61 stran. ISBN 978-80-7252-795-3. MÍŠA A JEJÍ MALÍ PACIENTI: PROMOKLÉ KOT ... Internet Explorer je spuštěn v režimu kompatibility. Carmen se nemusí zobrazovat správně. Prosím, vypněte jej....

INFORMACE

AUTOR
Ivan Binar
DIMENZE
4,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Sloneček Malej ve světě širém.pdf

POPIS

Převážná většina slonů afrických a také indických se narodí mamince slonici docela obyčejným způsobem, stejně jako se člověčím maminkám narodí děti. Ovšem sloneček Malej, o kterém je tahle knížka, přišel na svět způsobem neobyčejným, na neobyčejném místě: v porcelánu. Slon v porcelánu – to už je něco! Sloneček Malej je docela maličký slon, k obědu mu stačí sedmikráska, ale ničeho se nebojí, ani nebezpečného myšiska, ani ještě nebezpečnějšího zločince. Taky dokáže obdivuhodné kousky, jaké obyčejní sloni nesvedou – ku příkladu chodit po stropě jako moucha. Kdyby to zkusil obyčejný slon, to by to dopadlo! Strop by se nad ním bezpochyby probořil. Z rodného porcelánu se sloneček Malej vydal do světa širého nejen proto, aby po něm nezůstala hromada střepů, ale taky proto, aby poznal přátele a pomohl jim v nesnázích.

Chcete si přečíst knihu?Sloneček Malej ve světě širém ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Binar. Číst Sloneček Malej ve světě širém Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY