Dívky nalehko: Vraždy v kruhu

Dívky nalehko: Vraždy v kruhu - Iva Procházková | I15cajalco.com

... soutěži vynesla zavražděné dívky na výsluní, vrahem může být posedlý "stalker", anebo někdo ze soutěžících, kdo neměl tolik štěstí jako ony ... Vrazdy v kruhu e kniha levně | Mobilmania zboží ... . Holinovi pomůže nejen zápisník zavražděné ... Paseka Dívky nalehko - Procházková Iva . V soukromé zahradě je nalezena mrtvá dívka, oděná jen v lehkém erotickém prádle. Na první pohled okolnosti ukazují na sexuálně motivovanou vraždu. Svérázný komisař Holina, který dá stejně na svou policejní intuici jako na radu bývalé lásky, psycholožky a astroložky Sabiny ... Dívky nalehko j ... Vraždy v kruhu: Dívky nalehko - všechna vydání | Databáze knih ... . Svérázný komisař Holina, který dá stejně na svou policejní intuici jako na radu bývalé lásky, psycholožky a astroložky Sabiny ... Dívky nalehko jsou dalším setkáním s majorem Holinou z pražského Oddělení vražd, kterého známe ze seriálu Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. Stejně jako Muž na dně, i Dívky nalehko předchází událostem seriálu. Dívky nalehko jsou dalším setkáním s majorem Holinou z pražského Oddělení vražd, kterého známe ze seriálu Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. Stejně jako Muž na dně, i Dívky nalehko předchází událostem seriálu....

INFORMACE

AUTOR
Iva Procházková
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívky nalehko: Vraždy v kruhu.pdf

POPIS

V soukromé zahradě je nalezena mrtvá dívka, oděná jen v lehkém erotickém prádle. Na první pohled okolnosti ukazují na sexuálně motivovanou vraždu. Svérázný komisař Holina, který dá stejně na svou policejní intuici jako na radu bývalé lásky, psycholožky a astroložky Sabiny, se snaží proniknout co nejhlouběji do okruhu lidí kolem zavražděné Vietnamky. Pátrání ho nejprve vede do proslulé tržnice SAPA, postupně však zjišťuje, že ve hře je mnohem víc. Dívky nalehko jsou dalším setkáním s majorem Holinou z pražského Oddělení vražd, kterého známe ze seriálu Vraždy v kruhu s Ivanem Trojanem, Richardem Krajčem a Hanou Vagnerovou v hlavních rolích. Stejně jako Muž na dně, i Dívky nalehko předchází událostem seriálu.

Chcete si přečíst knihu?Dívky nalehko: Vraždy v kruhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Procházková. Číst Dívky nalehko: Vraždy v kruhu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY