Jak se zbavit Mstivý Soni

Jak se zbavit Mstivý Soni - Jiří Holub | I15cajalco.com

...entátorů. Název: Jak se zbavit Mstivý Soni ... Kniha Jak se zbavit Mstivý Soni - Jiří Holub | knizniklub.cz ... . Autor: Jiří Holub. Ilustrátor: Juraj Martiška. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Pro kluky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-87654-20-. EAN: 9788087654200. Objednací kód: NA270501 Jak se zbavit Mstivý Soni Než k nám do Žábokudel přišla Mstivá Soňa, bylo vlastně všechno úplně v pořádku. Jsme malý městečko, kde, jak říká naš ... Holub, Jiří: Jak se zbavit Mstivý Soni - iLiteratura.cz ... . Jsme malý městečko, kde, jak říká naše babi, vidí do talíře každej každýmu. Jak se zbavit Mstivý Soni může být knihou, která zaujme i vaše dítě (vyšlo v nakladatelství JaS v roce 2011). Jiří Holub napsal zajímavou knihu příběhů, která může být jak návodem pro zlobivá dítka, tak odpočinkovou četbou, která vizualizuje touhy malých experimentátorů. Autorem ilustrací je Juraj Martiška. Když jsem chvilku sledovala akci autora na ... Dnes jsme pro vás připravili soutěž o knihy pro dětské čtenáře Jak se zbavit Mstivý Soni. Na výhru od nakladatelství Jas se mohou těšit hned tři výherci. Stačí pouze odpovědět na tři jednoduché otázky... Jak se zbavit Mstivý Soni - Jiří Holub Nejzlobivější třída páťáků v Žabokudlách je natolik nezvladatelná, že je třeba nasadit speciálně trénovaný pedagogický kalibr. Na místo, odkud jsou učitelé vynášeni zlomení na těle i na duchu, nastup... Jak se zbavit Mstivý Soni. Nejnovější titul Jiřího Holuba se odehrává během druhého pololetí páťáků na základní škole v Žábokudlech. Když jsem knihu začal číst, říkal jsem si, že to snad autor nemyslí vážně. Děti zde nejprve podpálí stoh s jednou učitelkou, další učitelka skončí pod koly autobusu a ... Jak se zbavit Mstivý Soni. ... Jsme malý městečko, kde, jak říká naše babi, vidí do talíře každej každýmu. Máme jedno náměstí, radnici, na kopci hrad a naši slavnou školu. Právě tam chodím já, Čalabounová, Žvejkalová, Vřeteno nebo srabík Vášnivý a všichni jsme žáky páté třídy. Není nás moc, asi patnáct ... 181 Kč Jak se zbavit mstivý Soni - Holub Jiří . Po příchodu učitelky Soni Ticháčkové do Žábokudel, se v místní základní škole rozpoutala válka páťáků proti nové přísné třídní. I když, občas to vypadá, že je to přesně naopak. Soňa Ticháčková si totiž nenechá nic líbit a svým svěřencům skopičiny oplácí stejnou měrou. Jak se zbavit Mstivý Soni. Jiří Holub. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.7 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 K...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Holub
DIMENZE
5,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se zbavit Mstivý Soni.pdf

POPIS

Než k nám do Žábokudel přišla Mstivá Soňa, bylo vlastně všechno úplně v pořádku. Jsme malý městečko, kde, jak říká naše babi, vidí do talíře každej každýmu. Máme jedno náměstí, radnici, na kopci hrad a naši slavnou školu. Právě tam chodím já, Čalabounová, Žvejkalová, Vřeteno nebo srabík Vášnivý a všichni jsme žáky páté třídy. Není nás moc, asi patnáct, protože jak říkám, Žábokudly jsou maličký město mezi kopcema a lesama, a tak je možný, že jste o něm ani neslyšeli. Učitelé nás moc rádi nemají, prej všichni rosteme pro polepšovnu, ale my si to nemyslíme. Asi trochu zlobíme, ale kdo ne? A tím vlastně víte, vše potřebné - v Žábokudlech se jednoduše rozpoutala válka páťáků proti přísné paní učitelce. I když, občas to vypadá, že je to přesně naopak. V každém případě příhody dětí, rodičů i učitelského sboru, které se udály během druhého pololetí v jedné malé základní škole, vám přinesou spoustu legrace a také inspirace pro vlastní rošťárny.

Chcete si přečíst knihu?Jak se zbavit Mstivý Soni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Holub. Číst Jak se zbavit Mstivý Soni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY