Život Ježíšův

Život Ježíšův - Francois Mauriac | I15cajalco.com

...je významné okamžiky Ježíšova života ... ježíšův soudce - křížovkářský slovník online - vyluštíme.cz ... . Účinkují Milan Friedl, Hana Kostelecká a Jiří Gottweiss. Audiokniha obsahuje vybrané texty z knihy Z doznělých tisíciletí, ve které je vylíčen život a působení historických osobností, jež byly zvěstovateli a připravovateli cesty ... Život Ježíšův(Mauriac Francois) - Nový překlad životopisu Ježíše Krista, který patří ke zlatému fondu světové literatury 20. století. Díla francouzského spisovatel ... Ježíš Kristus - životopis | OSOBNOSTI.cz ... . století. Díla francouzského spisovatele a nositele Nobelovy ceny Françoise Mauriaca (1885-1970) čtenáři dodnes vyhledávají pro jeho schopnost popsat nejjemnější hnutí lidské duše, v níž spolu zápasí síly dobra a zla. Zaměřme pozornost na sebe ve vztahu s Bohem.Jak na tom jsem? Co pro mě znamená, že jsem věřící, jaký je můj vztah ke Kristu, jaký je vztah Ježíšův ke mě? Skutečně o mě stojí ... Život Ježíšův na Zemi Interpreti: Milan Friedl, Jiří Gottweiss, Hana Kostelecká Nakladatel: Integrál Brno 2013...

INFORMACE

AUTOR
Francois Mauriac
DIMENZE
4,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Život Ježíšův.pdf

POPIS

Nový překlad životopisu Ježíše Krista, který patří ke zlatému fondu světové literatury 20. století. Díla francouzského spisovatele a nositele Nobelovy ceny Françoise Mauriaca (1885–1970) čtenáři dodnes vyhledávají pro jeho schopnost popsat nejjemnější hnutí lidské duše, v níž spolu zápasí síly dobra a zla. „Přestože autor zpodobil Krista příliš podle svého, dobře ví, že jeho kniha šťastně znepokojila uspaná svědomí. Když máme co do činění s tímto světem, za který Kristus odepřel se modlit, pociťujeme takový stud, když o Něm mluvíme, že se musíme v myšlenkách zastavit před touto prověřenou moudrostí: vše se děje, jako by každý křesťan měl předem stanovený podíl na Otcově poli, který má být zorán a oset. Selžeme-li, podstatná část našeho úkolu se přesto naplní skrze nás a proti naší vůli. Milost nás totiž přesto použije k dosažení cíle, který nás přesahuje: jako by autor dramatu napovídal špatnému herci slova role, kterou herec hraje jen rty a nerad; jako by se autor nakonec, aniž by si toho diváci všimli, sám postavil na jeho místo. Dosažený úspěch zdaleka není takový, jaký by byl, kdyby byl herec neselhal, ale koneckonců se to dotkne těch srdcí, jichž se to mělo dotknout.“ (François Mauriac v předmluvě k druhému vydání)

Chcete si přečíst knihu?Život Ježíšův ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francois Mauriac. Číst Život Ježíšův Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY