Život Ježíšův

Život Ježíšův - Francois Mauriac | I15cajalco.com

.... Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... ježíšův soudce - křížovkářský slovník online - vyluštíme.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Ježíš - cesta, pravda a život. V této knize se dočtete o všech událostech z Ježíšova života, o kterých se píše v Bibli. ... Ti, kdo Ježíšův zázrak viděli, pochopili, že má hlubší význam. 38. KAPITOLA Jan chce odpověď přímo od Ježíše Ježíšovo narození, události ... Ježíš Kristus - životopis | OSOBNOSTI.cz ... . 38. KAPITOLA Jan chce odpověď přímo od Ježíše Ježíšovo narození, události z jeho dětství a mládí. Ježíšův křest, kázání, vyučování a zázraky. Ježíšova smrt. Ježíš Kristus řekl: „Já jsem cesta, pravda a život. Nikdo nepřichází k Otci, jedině skrze mě." Kniha Ježíš - cesta, pravda a život vám pomůže pochopit, v jakém smyslu je Ježíš „cesta". Jenom skrze něj se můžeme modlit k Bohu Jehovovi. Ježíš Kristus (asi mezi 7 a 1 př. n. l. Betlém - asi mezi 30 a 33 n. l...

INFORMACE

AUTOR
Francois Mauriac
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Život Ježíšův.pdf

POPIS

Nový překlad životopisu Ježíše Krista, který patří ke zlatému fondu světové literatury 20. století. Díla francouzského spisovatele a nositele Nobelovy ceny Françoise Mauriaca (1885–1970) čtenáři dodnes vyhledávají pro jeho schopnost popsat nejjemnější hnutí lidské duše, v níž spolu zápasí síly dobra a zla. „Přestože autor zpodobil Krista příliš podle svého, dobře ví, že jeho kniha šťastně znepokojila uspaná svědomí. Když máme co do činění s tímto světem, za který Kristus odepřel se modlit, pociťujeme takový stud, když o Něm mluvíme, že se musíme v myšlenkách zastavit před touto prověřenou moudrostí: vše se děje, jako by každý křesťan měl předem stanovený podíl na Otcově poli, který má být zorán a oset. Selžeme-li, podstatná část našeho úkolu se přesto naplní skrze nás a proti naší vůli. Milost nás totiž přesto použije k dosažení cíle, který nás přesahuje: jako by autor dramatu napovídal špatnému herci slova role, kterou herec hraje jen rty a nerad; jako by se autor nakonec, aniž by si toho diváci všimli, sám postavil na jeho místo. Dosažený úspěch zdaleka není takový, jaký by byl, kdyby byl herec neselhal, ale koneckonců se to dotkne těch srdcí, jichž se to mělo dotknout.“ (François Mauriac v předmluvě k druhému vydání)

Chcete si přečíst knihu?Život Ježíšův ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francois Mauriac. Číst Život Ježíšův Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY