Netahej vlka za ocas

Netahej vlka za ocas - Oldřiška Ciprová | I15cajalco.com

...těká, nekouše 33 Dočkej času jako husa klasu 43 Jeden o koze, druhý o voze 31 Darovanému koni na zuby nekoukej 61 Neuč orla létat 69 Netahej vlka za ocas Autor: Ciprová, Oldřiška Nakladatel: CPress EAN: 9788026413073 ISBN: 978-80-264-1307-3 Ilustrace: Němcová, Lenka Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21 cm Rok vydání: 2016 (1 ... Kniha Netahej vlka za ocas - Oldřiška Ciprová | knizniklub.cz ... . vydání) Kupte knihu Netahej vlka za ocas (Lenka Němcová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Kniha Netahej vlka za ocas Přidat komentář. m.zirhut. 1 21.08.2019. Líbilo se mi, že mě kniha dovedla k tomu, si s holkama (6 a 8let) vůbec popovídat o příslovích. ... Netahej vlka za ocas. Knížku, nabízející ... EOF ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Kniha Netahej vlka za ocas Přidat komentář. m.zirhut. 1 21.08.2019. Líbilo se mi, že mě kniha dovedla k tomu, si s holkama (6 a 8let) vůbec popovídat o příslovích. ... Netahej vlka za ocas. Knížku, nabízející mimořádně poutavé pohádkové příběhy na motivy přísloví o zvířatech, vydalo nakladatelství cPress. Milé děti, slyšíte někdy od dospělých přísloví nebo přirovnání ke zvířátkům a nevíte tak úplně, co to vlastně znamená? Automatický objednávkový systém knížní distribuce DISTRI.CZ je určen pouze registrovaným smluvním partnerům Albatros Media a.s. Netahej vlka za ocas. Kdo napsal knihu Netahej vlka za ocas? Autorem je Oldřiška Ciprová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu ...

INFORMACE

AUTOR
Oldřiška Ciprová
DIMENZE
3,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Netahej vlka za ocas.pdf

POPIS

Pohádkové příběhy na motivy přísloví o zvířatech Milé děti, slyšíte někdy od dospělých přísloví nebo přirovnání ke zvířátkům a nevíte tak úplně, co to vlastně znamená? V této knize vám to některá zvířátka prozradí. Dozvíte se tak například, kde dávají lišky dobrou noc, proč psi, kteří štěkají, nekoušou, nebo proč se vlk nesmí tahat za ocas. Vydejte se s námi do světa, kde zvířátka z přísloví ožívají a konečně nám vysvětlí, proč se v nich vlastně ocitla.

Chcete si přečíst knihu?Netahej vlka za ocas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oldřiška Ciprová. Číst Netahej vlka za ocas Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY