Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat

Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat - Ivan Jablonský, | I15cajalco.com

...a cena: 24,34 € (ušetríte: 5%) UNIKLUB: 23,57 € (ušetríte: 8%) Jak pěstovat pokojový ibišek, aby bohatě kvetl a neztrácel listy Díky svým krásným velkým květům patří k oblíbeným pokojovým rostlinám ... Paperback: Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat ... ... . Sehnat se dá v každém květinářství, jeho pěstování je poměrně snadné. Název: Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat. Autor: Ivan Jablonský. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Flora, zahrada; ISBN: 978-80-88306-03-. EAN: 9788088306030. Objednací kód: NA372273 Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Jed ... Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat - Ivan Jablonský ... ... . EAN: 9788088306030. Objednací kód: NA372273 Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Jedlé a léčivé houby - pěstování a využití. Ivan Jablonský, Václav Šašek Pěstování jedlých hub je obor, který se neustále rychle rozvíjí. Zlepšují se pěstební technologie, šlechtí se nové kmeny, nově získané vědecké poznatky se převádějí do praxe. Jablonský Ivan: Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat. Autor: Jablonský Ivan. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Češi jako národ houbařů houby nejen sbírají, ale i pěstují. Houby lze využít pro zpestření stravy, ale také pro jejich léčebné účinky ke zlepšení zdravotního stavu. Kniha přináší ... Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat - Jablonský Ivan - Češi jako národ houbařů houby nejen sbírají, ale i pěstují. Houby lze využít pro zpestření stravy, ale také pro jejich léčebné účinky ke zlepšení zdravotního stavu. Kniha přináší zhruba 26 d Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat | Češi jako národ houbařů houby nejen sbírají, ale i pěstují. Houby lze využít pro zpestření stravy, ale také pro jejich léčebné účinky ke zlepšení zdravotního stavu. Kniha přináší zhruba 26 druhů hub. Podrobné informace k pěstování jednotlivých druhů hub, a to jak ve ... Je to dřevokazná houba, poroste tedy dobře také v propařených pilinách s otrubami. Houba shiitake bývá pro své léčivé vlastnosti označována jako houba dlouhověkosti či elixír života Penízovku najdete v lese. Můžete si kus napadeného dřeva vzít domů a na špalku v pilinách pěstovat penízovku. Kupte knihu Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat od Ivan Jablonský, Martin Koudela, Václav Šašek na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Ivan Jablonský,
DIMENZE
4,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat.pdf

POPIS

Češi jako národ houbařů houby nejen sbírají, ale i pěstují. Houby lze využítpro zpestření stravy, ale také pro jejich léčebné účinky ke zlepšení zdravotního stavu. Kniha přináší zhruba 26 druhů hub. Podrobné informace k pěstování jednotlivých druhů hub, a to jak ve velkopěstírnách tak i v domácích podmínkách. U každého druhu je uveden popis, požadované podmínky pro pěstování, škůdci a choroby a také významné léčivé látky a jejich účinky. Vše doplněno krásnými fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Jablonský,. Číst Jedlé a léčivé houby a jak je pěstovat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY