Rally all in: Autentický román ze světa rallye

Rally all in: Autentický román ze světa rallye - Petr Poulík | I15cajalco.com

...Poulík Rally all in - autentický román ze světa rally O rally už vyšlo hodně knih, tahle se hodně vymyká, alespoň v mé knihovně ... Poulík Petr - Knihkupectví Ládví ... . Zatímco většina knih je ve formě ročenek, encyklopedií a biografií, kniha Rally all in je psána jako román ze světa rally. Rally all in - Autentický román ze světa rallye kniha od: Petr Poulík, Apollonia Ostrezy. 84 % ... Kniha Rally all in - Autentický román ze světa rallye Přidat komentář. maevad. 23. ledna. Perfektní čtení na dlouhé večery (nebo spíš jeden večer), zvláště pro člověka zaintersovaného do sportu ... Rally all in - Autentický román ze světa rallye - Petr ... ... . maevad. 23. ledna. Perfektní čtení na dlouhé večery (nebo spíš jeden večer), zvláště pro člověka zaintersovaného do sportu jménem rally. ... Title: Rally all in - Autentický román ze světa rallye - Petr Poulík epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 6:29:03 AM Kupte knihu Rally all in od Petr Poulík na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % RECENZE: Petr Poulík "Rally All In" - autentický román z rally. Příběh, jehož děj určila havárie na Rarum rally 2004 a jehož hlavním hrdinou je autor. Koupit Koupit eknihu. RALLY IS LIFE: to je vášeň a touha po závodění a po vítězství - někdy za každou cenu a na hraně zákona i zdraví. Třetí kniha mistra republiky v rally Petra Poulíka přináší ve vší syrovosti a nahotě nevšední a strhující pohled do "hlubin závodníkovy duše," do jeho nejniternějších myšlenek a emocí. Objednávejte knihu Rally all in - Autentický román ze světa rallye v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Beletris s.r.o. Rally all in - Autentický román ze světa rallye. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Rally all in - Autentický román ze světa rallye (Poulík Petr)-28...

INFORMACE

AUTOR
Petr Poulík
DIMENZE
6,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Rally all in: Autentický román ze světa rallye.pdf

POPIS

Strhující román z prostředí českého rally, inspirovaný skutečnými zážitky bývalého mistra republiky, plný akce, napětí, žhavé autenticity, odehrávající se během třaskavé spolupráce s Danielem Landou. Mimořádná kniha, která vznikla tvůrčí spoluprací dvojice talentovaných autorů, je neopakovatelným pohledem do zákulisí českého rally, příběhem o vzletech i pádech, lásce i sexu, výhrách i prohrách, a hlavně o životě na hranici smrti. Text, který potěší nejen chlapy, jimž nechybí věčné klukovské srdce, ale všechny čtenáře, milující příběhy, které se svou syrovou realitou takřka zadírají pod kůži. Příběh, jehož hranice vyznačují věty: „Pičo, neměl jsi hořet!“ a „Důležité je: neposrat se!“.

Chcete si přečíst knihu?Rally all in: Autentický román ze světa rallye ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Poulík. Číst Rally all in: Autentický román ze světa rallye Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY