Zemědělství a potraviny: Encyklopedický přehled

Zemědělství a potraviny: Encyklopedický přehled - Josef Holec, | I15cajalco.com

...letech zásobovali. Jejich počet vás šokuje! Logo je možné použít pouze v souladu s ustanovením zákona č ... Odbor zemědělských komodit (eAGRI) ... . 242/2000 Sb., o ekologickém zemědělství, ve znění pozdějších předpisů, a vyhlášky č. 16/2006 Sb., ze dne 6. ledna 2006, kterou se provádějí některá ustanovení zákona o ekologickém zemědělství. Blíží se uzávěrka již třetího ročníku programu Asociace soukromého zemědělství ČR Pestrá krajina, která je stanovena na 31. květen 2020. Šanci uspět a být do programu zařazeni, mají nejen hospodáři, kteří aktivně ve svém oko ... Zemědělství a potraviny - Encyklopedický předhled - Josef ... ... . květen 2020. Šanci uspět a být do programu zařazeni, mají nejen hospodáři, kteří aktivně ve svém okolí obnovují různé prvky, jež se za dlouhá desetiletí z krajiny často vytratily, jako ... Oddělení příjmu žádostí a lpis - Frýdek-Místek 4. května 217, 738 01 Frýdek-Místek. K návštěvě pracovišť SZIF by mělo docházet pouze v případě neodkladných záležitostí, i nadále se upřednostňuje telefonický a e-mailový kontakt. Zemědělství a potraviny: Encyklopedický předhled (9788086736984) Kniha - autor Josef Holec; Jana Poláková, 224 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Kniha vznikla ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze....

INFORMACE

AUTOR
Josef Holec,
DIMENZE
5,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Zemědělství a potraviny: Encyklopedický přehled.pdf

POPIS

Kniha vznikla ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou v Praze. Snahou knihy je poukázat na propojenost faktorů prostředí, vlastní zemědělské produkce a vyrobených potravin, ať již jde o jejich množství (včetně výhledů do budoucna), nebo kvalitu. V první část je o seznámení s historií, současným i budoucím významem zemědělství a zasazení produkce do kontextu prostředí. Druhá část je věnována produkčním systémům a třetí potravinám a způsobům zpracování zemědělských produktů. Zajímavé informace v knize naleznou nejen studenti středních škol, jímž je především určena, ale i široká veřejnost, která se v jediné knize získá ucelený přehled.

Chcete si přečíst knihu?Zemědělství a potraviny: Encyklopedický přehled ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Holec,. Číst Zemědělství a potraviny: Encyklopedický přehled Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY