Bez naděje

Bez naděje - Colleen Hooverová | I15cajalco.com

...rou bych vyzdvihla, je autorčin styl psaní ... Bez naděje... - Bez naděje 2. - Wattpad ... . Příběh je vyprávěn z pohledu hlavní hrdinky Sky a občas je oživen i flashbacky z minulosti hlavních hrdinů. Už z anotace ... Kontakty NADĚJE Pobočka Brno Ptašínského 13 602 00 Brno Tel.: +420 541 422 271 Email: [email protected] Účet: 382397583/0300 Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokují ... Bez naděje: Ztracená naděje - Colleen Hoover | Databáze knih ... . S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Poslouží lidem bez domova v důchodovém věku, o které se staráme v Praze, seniorům v brněnské pobočce Naděje a nemocným starým lidem v pražském Domově svatého Karla Boromejského. Jsme vděčni za účinnou pomoc při udržení hygieny a čistoty pro tuto velmi ohroženou skupinu lidí. Bez Lásky, Bez Naděje · František Poupě Když Rozpláče Se Harmonika, Vol. 1 ℗ František Rychtařík Released on: 2005-01-01 Music Publisher: D.R Composer: M. Heřmanovský Author: ...

INFORMACE

AUTOR
Colleen Hooverová
DIMENZE
6,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez naděje.pdf

POPIS

Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.

Chcete si přečíst knihu?Bez naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Colleen Hooverová. Číst Bez naděje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY