Klapzubova jedenáctka

Klapzubova jedenáctka - Eduard Bass | I15cajalco.com

...se Klapzubova jedenáctka převzali scenárista a režisér Ladislav Brom a scenárista ... Klapzubova jedenáctka ... ... Klapzubova jedenáctka. Děj. 20 kapitol; Otec Klapzuba naučí svých jedenáct synů během tří let hrát mistrně fotbal. Zloží S.K. Klapzubova jedenáctka; Neprohrají jedinný zápas v Čechách; Vyjedou do světa. Setkají se s významnými lidmi, vyhrají více zápasů a získají jako náhradníka Prince Waleského Klapzubova jedenáctka book. Read 11 reviews from the world's largest community for readers. Dnes už klasická pov ... Klapzubova jedenáctka ... . Read 11 reviews from the world's largest community for readers. Dnes už klasická povídka Eduarda Basse z roku 1922 vypráví př... KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA Vratislav Mlčoch 27. prosinec 2018 zdroj www.babocka.vram.cz (…) Slavnou pohádku Eduarda Basse z dvacátých let pánové autoři a herci poněkud přepracovali a doplnili o špílce a fórky, které v té původní k její velké škodě nejsou. Klapzubova jedenáctka (1968- ) Episode List. Season: OR . Year: Season 1. Add Image. S1, Ep1. 1968 Bylo jednou jedenáct. 0. Rate. 1. Rate. 2. Rate. 3. Rate. 4. Rate. 5. ... Related lists from IMDb users. Telesarjad mida vaadata a list of 260 titles created 29 Apr 2013 See all related lists » Share this ... With Jirí Sovák, Vlasta Chramostová, Vít Holubec, Ivo Gubel. rovství. Klapzubova jedenáctka jela do Prahy na první match s A. C. Hlubočepy. Nikdo jí neznal, lidé se chechtali jejímu jménu a ještě více, když spatřili těch vyjevených jedenáct venkovských kluků s beranicemi, kteří nikdy nebyli v městě a které přivedl starý strejda s fajfkou v hubě. Klapzubova jedenáctka je humoristická povídka, v té době, co ji Bass psal, stával se u nás fotbal velmi populárním. Kniha se mi líbila hned ze dvou důvodů - první byl asi ten, že klukům nedal jejich otec nic zadarmo a ten druhý, že všeho se snažili dosáhnout poctivou prací a že ten fotbal nehrali za peníze ale za čest. Klapzubova jedenáctka - Klapzuba chalupář, který ze svých 11 synů vytvoří fotbalový tým • posouzení aktuálnosti díla: Dílo se odehrává ve 20. století, ale dominance, kterou Klapzubova jedenáctka vyhrávala zápasy, není v dnešní době možná. • pra...

INFORMACE

AUTOR
Eduard Bass
DIMENZE
4,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Klapzubova jedenáctka.pdf

POPIS

Dnes už klasická povídka Eduarda Basse z roku 1922 vypráví příběh otce Klapzuby, který ze svých jedenácti synů vychová fenomenální fotbalový tým. Základní dílo české humoristické prózy můžeme číst jako oslavu ducha fair play, houževnatosti a sportovního nadšení i jako dobově aktuální hříčku, lehce ironizující opojení českou kopanou a narážející na události v poválečné společnosti. Ne náhodou si kniha získala obrovskou popularitu mezi mladými i dospělými čtenáři a dočkala se již více než 30 vydání. Nyní vychází nově v grafickém provedení Zdeňka Zieglera a s poutavými barevnými ilustracemi Jiřího Gruse.

Chcete si přečíst knihu?Klapzubova jedenáctka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Bass. Číst Klapzubova jedenáctka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY