Portugalské velehory

Portugalské velehory - Yann Martel | I15cajalco.com

...ory (Yann Martel). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Portugalské velehory ... Portugalské velehory - Yann Martel — Kniha.cz ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Elektronická kniha Portugalské velehory na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a ... Portugalské velehory - Yann Martel | Elektronická kniha na ... ... . ... Elektronická kniha Portugalské velehory na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Portugalské velehory od ostatních uživatelů. ... Kniha: Portugalské velehory - Yann Martel. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Portugalské velehory. Yann Martel; rok vydání - 2016. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 K č. Martelovo veselé i smutné zkoumání fenoménu náboženské víry. ... Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy. Portugalské velehory - Yann Martel Databáze kni . Отмена. Месяц бесплатно. Slovenské veľhory (Slovakia mountains). Peter Magerciak. Загрузка.. Prilejeme mlieko so zlatým klasom a žĺtkami a uvaríme puding. Do vychladnutej plnky pridáme Heru. Plnku natrieme na jeden plát a zakryjeme ho druhým tak, aby veľhory.. Portugalské velehory. Yann Martel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 7.5. u Vás doma (Typy doručení ... Portugalské velehory. Yann Martel. Martelovo veselé i smutné zkoumání fenoménu náboženské víry. Je lepší věřit, anebo nevěřit, a jak se vyhnout neblahým důsledkům obojího? Na to odpovídají tři příběhy, z nichž se kniha skládá. První se odehrává v roce 1904, kdy... 0 hodnocení Portugalské velehory 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Martelovo veselé i smutné zkoumání fenoménu náboženské víry. Je lepší věřit, anebo nevěřit, a jak se vyhnout neblahým důsledkům obojího? ...

INFORMACE

AUTOR
Yann Martel
DIMENZE
5,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Portugalské velehory.pdf

POPIS

Martelovo veselé i smutné zkoumání fenoménu náboženské víry. Je lepší věřit, anebo nevěřit, a jak se vyhnout neblahým důsledkům obojího? Na to odpovídají tři příběhy, z nichž se kniha skládá. První se odehrává v roce 1904, kdy se mladý muž jménem Tomas vydal pozpátku na pouť do portugalských hor. Druhý příběh nás přenese do roku 1938, kdy jistý lékař provádí ohledání těla jistého starce, ale musí se při tom vyrovnávat s neochvějnou přítomností jeho vdovy. V třetím příběhu se setkáváme s americkým senátorem, jehož život a kariéra jsou navždy proměněny během návštěvy útulku pro opuštěné šimpanze.

Chcete si přečíst knihu?Portugalské velehory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yann Martel. Číst Portugalské velehory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY