Sběratelství bankovek. Obecná a speciální notafilie

Sběratelství bankovek. Obecná a speciální notafilie - Miloš Kudweis | I15cajalco.com

...rmín notafilie se v České republice ujal v letech 2016-2017 ... Notafilie | Knihy.ABZ.cz ... . Sběratelství bankovek Obecná a speciální notafilie Kudweis Miloš. Kniha Sběratelství bankovek je monografií zabývající se výlučně tímto sběratelským oborem. Přináší celou řadu nových poznatků z posledních let, zejména z roků 2018-2019. Je pochopitelné, že obsahuje řadu obecně platných termínů majících ke ... Sběratelství bankovek: Obecná a speciální notafilie K ... Miloš Kudweis - Wikipedie ... ... Sběratelství bankovek: Obecná a speciální notafilie Kniha Sběratelství bankovek je monografií zabývající se výlučně tímto sběratelským oborem. Přináší celou řadu nových poznatků z posledních let, zejména z roků 2018-2019. Podtitul Obecná a speciální notafilie dává tušit, že v textu je notafilie vnímána jako samostatný sběratelský i badatelský obor, který je postaven na úroveň numismatiky. Termín notafilie se v České republice ujal v letech 2016-2017. Kniha Sběratelství bankovek je monografií zabývající se výlučně tímto sběratelským oborem. Přináší celou řadu nových poznatků z posledních let, zejména z roků 2018-2019. Sběratelství bankovek. Obecná a speciální notafilie Miloš Kudweis. 640 Kč ... Numismatika a notafilie: Základy sběratelství zájmových předmětů pro začátečníky. Praha: Albatros, 2017. ISBN 978-80-266-1207-. Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie. Brno: Barrister & Principal, 2018. ISBN 978-80-7364-071-2. Sběratelství bankovek. Obecná a speciální notafilie - Miloš Kudweis . Kniha Sběratelství bankovek je monografií zabývající se výlučně tímto sběratelským oborem. Přináší celou řadu nových poznatků z posledních let, zejména z roků 2018-2019. Notafilie je sběratelský obor, který se věnuje sběratelství bankovek (papírových platidel) a nauka o nich. Výraz v češtině, notafilie, je nejčastěji do anglického jazyka překládán mimo notaphily také jako paper money; bankovky.Sběratelství bankovek lze rozdělit do dvou časových rovin; do roku 1960 a od roku 1961 do současnosti. Největší část k...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Kudweis
DIMENZE
5,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběratelství bankovek. Obecná a speciální notafilie.pdf

POPIS

Kniha Sběratelství bankovek je monografií zabývající se výlučně tímto sběratelským oborem. Přináší celou řadu nových poznatků z posledních let, zejména z roků 2018–2019. Je pochopitelné, že obsahuje řadu obecně platných termínů majících ke sběratelství bankovek vztah. Publikace si klade za cíl popularizovat sběratelství bankovek; cílovou skupinou je laická veřejnost, ale především dlouholetí i začínající sběratelé, kterým by kniha měla posloužit jako vodítko a současně jako rádce. Podtitul Obecná a speciální notafilie dává tušit, že v textu je notafilie vnímána jako samostatný sběratelský i badatelský obor, který je postaven na úroveň numismatiky. Termín notafilie se v České republice ujal v letech 2016–2017. Publikována je však řada odborných článků, především zahraničních, které datují vyčlenění notafilie ze sběratelského oboru numismatiky již do období konce 70. let minulého století. Nechť si kniha najde cestu do knihoven sběratelů všech věkových kategorií.

Chcete si přečíst knihu?Sběratelství bankovek. Obecná a speciální notafilie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Kudweis. Číst Sběratelství bankovek. Obecná a speciální notafilie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY