Láska, sex a chození

Láska, sex a chození - Andy Stanley | I15cajalco.com

...kli instagram kde mi také napsal a poslal mi svoji fotku ... Láska, sex a chození - Andy Stanley | Knihkupectví SAMUEL ... . Popravdě se mi hodně zalíbil. Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Introverti bývají často kvůli jejich povaze nepochopení. Bývají zpravidla tiší pozorovatelé svého okolí, což si většina lidí plete se stydlivostí. V jednom z našich minulých článků jste se mohli do ... Kniha: Láska, sex a chození (Andy Stanley) | Martinus ... . V jednom z našich minulých článků jste se mohli dočíst, že stydlivost je pouze situační, nikoliv součást osobního charakteru. Stydlivý může být tedy i extrovert.Introverti narozdíl od extrovertů preferují samotu ... Jsi nezadaný/nezadaná? Hledáš "toho pravého/tu pravdou"? Domníváš se, že až takového partnera najdeš, bude všechno "v pořádku"? Zkus se nad tím ještě zamyslet! V knize Láska, sex a chození Andy Stanley odhaluje výzvy, předpoklady i skryté hrozby chození v jednadvacáté ......

INFORMACE

AUTOR
Andy Stanley
DIMENZE
3,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska, sex a chození.pdf

POPIS

Jsi nezadaný/nezadaná? Hledáš "toho pravého/tu pravdou"? Domníváš se, že až takového partnera najdeš, bude všechno "v pořádku"? Zkus se nad tím ještě zamyslet. V knize Láska, sex a chození Andy Stanley odhaluje výzvy, předpoklady i skryté hrozby chození v jednadvacátém století. A co je nejdůležitější, nabízí ty nejpraktičtější rady, jaké k tomuto tématu budete moci kdy slyšet. Láska, sex a chození je výzvou pro ty, kdo hledají životního partnera, aby vystoupili a stanovili nové standardy pro tuto generaci. Jestliže nechcete, aby vaše manželství vypadalo tak jako většina manželství, přestaňte randit tak jako většina vašich vrstevníků!"

Chcete si přečíst knihu?Láska, sex a chození ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andy Stanley. Číst Láska, sex a chození Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY