Sametová revoluce: Cesta ke svobodě

Sametová revoluce: Cesta ke svobodě - František Emmert | I15cajalco.com

...ích štábů - Duration: 52:39. TVhistorieCZ 284,831 views ... Třicet let od sametové revoluce: Dokument Cesta ke svobodě ... ... . Sametová revoluce Cesta ke svobodě František Emmert. Výpravná publikace k jednomu z klíčových okamžiků našich dějin. Sametová revoluce v roce 1989 představuje jednu z nejvýznamnějších událostí v našich novodobých dějinách. Unikátní publikace provází všemi jejími klíčovými momenty. Sametová revoluce, události konce roku 1989 Je 17. listopad roku 1989. Už čtyřicet let je v čele státu ... Lifee.cz - Dokument Cesta ke svobodě: Silné nepovšimnuté ... ... . listopad roku 1989. Už čtyřicet let je v čele státu komunistická strana - strana, která beze studu trestá, zavírá a dokonce popravuje lidi za protikomunistické názory a myšlenky. Je 17. listopad, svátek studentů, a ti se vydávají na průvod ulicemi Prahy. Ústředním tématem pražského novoročního ohňostroje bude svoboda a sametová revoluce, od níž příští rok v listopadu uplyne 30 let. Světelná show ukáže pět obrazů, každý znázorní jednu etapu cesty ke svobodě v roce 1989. Ohňostroj potrvá téměř 11 minut. První pyrotechnika bude 1. ledna odpálena v 18:00 z Letenských sadů v prostoru metronomu. Sametová revoluce Cesta ke svobodě Emmert František. Dostupnosť. skladem. Vydavateľ. Computer Press. ISBN. 978-80-2642-834-3. EAN. 9788026428343. Počet stran. 268 . Místo vydání. Brno . Rok vydání. 2019 . Formát. 210x297 . Sametová revoluce v roce 1989 představuje jednu z nejvýznamnějších událostí v našich novodobých ... Sametová revoluce: Cesta ke svobodě (978-80-264-2834-3) Kniha - Unikátní publikace provází všemi klíčovými momenty sametové revoluce v roce 1989. - autor František Emmert, 268 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Unikátní publikace provází všemi klíčovými momenty sametové revoluce v roce 1989Sametová revoluce v roce ... Videomapping "Cesta ke svobodě" na Historickou budovu Národního muzea. ... Sametová revoluce Navštivte od 18. listopadu Historickou a Novou budovu Národního muzea, kde na vás čeká komplexní výstavní projekt s názvem Sametová revoluce. Otevřena bude také vůbec poprvé spojovací chodba mezi oběma budovami! Sametová revoluce Cesta ke svobodě . František Emmert; František Emmert . 4,7 . Sledovat autora . Biografie a životopisy Ekonomika a právo Geografie a cestován í Historie Literatura faktu Společenské vědy Technika a ... Cesta ke svobodě: 30 let svobody. 14.11.2019 . Paměť národa v sobotu pořádá připomínku sametové revoluce. Program začne v 16.30 hodin pojmenováním části kampusu Univerzity Hradec Králové na náměstí Václava Havla. ... Sametová revoluce, Univerzita Hradec Králové, Václav Havel; Dále z vašeho Deníku. Většina táborů ... Cesta ke svobodě (TV film) ... Libor Bucher, Ivo Broum (další profese) Obsah 30 let od Sametové revoluce. Mysleli jsme si, že už víme všechno, že jsme slyšeli všechny příběhy. V dokumentu TV Nova ale ukážeme nové. Příběhy z fotografií, které zatím nikdo neviděl, které ležely třicet let schované pod prachem v ......

INFORMACE

AUTOR
František Emmert
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Sametová revoluce: Cesta ke svobodě.pdf

POPIS

Sametová revoluce v roce 1989 představuje jednu z nejvýznamnějších událostí v našich novodobých dějinách. Unikátní publikace provází všemi jejími klíčovými momenty. Detailně představuje, jaká byla situace v Československu před rokem 1989, co předcházelo 17. listopadu i jak probíhala samotná revoluce. Na více než pěti stech dobových snímcích zachycuje tehdejší atmosféru i jednotlivé aktéry. Umožňuje tak znovu poznat události, které otevřely Československu dveře novým možnostem a výzvám.

Chcete si přečíst knihu?Sametová revoluce: Cesta ke svobodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Emmert. Číst Sametová revoluce: Cesta ke svobodě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY