Sametová revoluce: Cesta ke svobodě

Sametová revoluce: Cesta ke svobodě - František Emmert | I15cajalco.com

...ivatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 20+ zákazníků již zakoupilo ... Třicet let od sametové revoluce: Dokument Cesta ke svobodě ... ... . 100 % zákazníků doporučuje. Sametová revoluce: Cesta ke svobodě Unikátní publikace provází všemi klíčovými momenty sametové revoluce v roce 1989. ... Dokument Cesta ke svobodě přináší silné příběhy lidí z fotografií, které pořídil fotograf Karel Bucháček během listopadové revoluce a které dlouhých třicet let ležely nepovšimnuty pod prachem v dřevěných truhlách.Cesta ke svobodě je novým pohledem na revoluční rok 1989, kter ... Lifee.cz - Dokument Cesta ke svobodě: Silné nepovšimnuté ... ... .Cesta ke svobodě je novým pohledem na revoluční rok 1989, který dosud zůstával skrytý na fotografických negativech. 30 let od sametové revoluce! Oslavte to s TV Nova dokumentem Cesta ke svobodě. Televize Nova se rozhodla oslavy výročí třiceti let svobody pojmout po svém. A proto bude chystaný dokument ... Dokument k výročí 30 let od sametové revoluce: Cesta ke svobodě Link. Sdílet link × ... Sametová revoluce v roce 1989 představuje jednu z nejvýznamnějších událostí v na...

INFORMACE

AUTOR
František Emmert
DIMENZE
11,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Sametová revoluce: Cesta ke svobodě.pdf

POPIS

Sametová revoluce v roce 1989 představuje jednu z nejvýznamnějších událostí v našich novodobých dějinách. Unikátní publikace provází všemi jejími klíčovými momenty. Detailně představuje, jaká byla situace v Československu před rokem 1989, co předcházelo 17. listopadu i jak probíhala samotná revoluce. Na více než pěti stech dobových snímcích zachycuje tehdejší atmosféru i jednotlivé aktéry. Umožňuje tak znovu poznat události, které otevřely Československu dveře novým možnostem a výzvám.

Chcete si přečíst knihu?Sametová revoluce: Cesta ke svobodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Emmert. Číst Sametová revoluce: Cesta ke svobodě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY