Kincugi: Umění nápravy

Kincugi: Umění nápravy - Céline Santini | I15cajalco.com

...kamžité stiahnutie. Umění nápravy. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Céline Santini ... Kincugi - Umění nápravy - Santini Céline | Knihy Dobrovský ... . Naučte se přijmout i stinné stránky života, uzdravit nejhlubší zranění a stát se odolnějšími díky této svépomocné knize inspirované starým japonským uměním kincugi. Kupte e-knihu Kincugi od Céline Santini na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Kincugi. Umění nápravy Autorka: Céline Santini Přeložila: Adéla Poláková. Počet stran: 248 Vazba: brožovaná Formát: 156×215 mm ISBN: 978-80-247 ... Kniha Kincugi - Umění nápravy - Céline Santini | knizniklub.cz ... . Umění nápravy Autorka: Céline Santini Přeložila: Adéla Poláková. Počet stran: 248 Vazba: brožovaná Formát: 156×215 mm ISBN: 978-80-247-2503-1 Doporučená cena: 399 Kč. Knihu Kincugi vydalo nakladatelství Alferia. Kincugi je japonský způsob opravy rozbitého porcelánu pomocí práškového zlata. Z výsledku byl ovšem velmi zklamaný. Po mnoha měsících se mu vrátila miska opravená pomocí ošklivých kovových háčků, které ji nejen hyzdily, ale zároveň nebyly nepropustné. Pověřil proto své japonské umělce, aby našli jiné, efektivnější, a především estetičtější řešení. A tak se zrodilo umění kincugi. • Umění nápravy Kincugi je japonský způsob opravy rozbitého porcelánu pomocí práškového zlata. Den po dni, týden po týdnu, krok po kroku se objekt... Kincugi - Umění nápravy. Kincugi je japonský způsob opravy rozbitého porcelánu pomocí práškového zlata. Den po dni, ... Kód: 0370838 Autor: Santini Céline EAN: 9788024725031 ... Kultura, umění. Lexikony, encyklopedie, slovníky. Medicína, zdraví ... Kincugi Umění nápravy Céline Santini. Počet stran: 248 Cena: 399,- Kč Překlad: Adéla Poláková ... Umění nápravy. Santini Céline. Naučte se přijmout i stinné stránky života, uzdravit nejhlubší zranění a stát se odolnějšími díky této svépomocné knize inspirované starým japonským uměním kincugi. Kincugi - Umění nápravy . Běžná cena 399 Kč 326 Kč 326 Kč na dotaz Detail 0 hodnocení Byznys má duši - Jak úspěšně obchodovat a nezaprodat přitom duši . Běžná cena 299 Kč 244 Kč 244 Kč na dotaz ... Kincugi - Umění nápravy. Céline Santini. Grada Publishing. Naučte se přijmout i stinné stránky života, uzdravit nejhlubší zranění a stát se odolnějšími díky ......

INFORMACE

AUTOR
Céline Santini
DIMENZE
5,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Kincugi: Umění nápravy.pdf

POPIS

Kincugi je japonský způsob opravy rozbitého porcelánu pomocí práškového zlata. Den po dni, týden po týdnu, krok po kroku se objekt očišťuje, opečovává, opravuje a nakonec obohatí o zlato. Nejde jen o metodu opravy porcelánu, ale stále více rozšířenou terapeutickou metodu využívanou metaforicky i při léčení lidí."Legenda praví, že šógun Jošimasa Ašikaga (1435–1490) používal během čajového obřadu vždy svou oblíbenou misku (chawan). Jednoho dne se však rozbila. Poslal ji proto do Číny, odkud pocházela, aby ji tam opravili. Z výsledku byl ovšem velmi zklamaný. Po mnoha měsících se mu vrátila miska opravená pomocí ošklivých kovových háčků, které ji nejen hyzdily, ale zároveň nebyly nepropustné. Pověřil proto své japonské umělce, aby našli jiné, efektivnější, a především estetičtější řešení. A tak se zrodilo umění kincugi.""Dokonce se říká, že umění kincugi je natolik ceněné, že někteří estéti schválně rozbíjejí své vázy nebo misky právě proto, aby je pak mohli nechat předělat. Aniž byste museli rozbít všechny vaše cenné předměty, můžete se na cestě ke svému vlastnímu uzdravení inspirovat filozofií kincugi a dojít tak daleko, že naleznete svou jednotu a vlastní zář. Vy sami, jako živoucí kincugi, se můžete změnit a stát se silnějšími prostřednictvím svých zkušeností."

Chcete si přečíst knihu?Kincugi: Umění nápravy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Céline Santini. Číst Kincugi: Umění nápravy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY