První, která zemře

První, která zemře - Victoria Jenkins | I15cajalco.com

...lní. Délka seriálu: Seriál Ulice už má několik tisíc unikátních dílů ... Jenkins, Victoria : První, která zemře ... . Kdo zemře v Ulici 2020? Kdo zemře v letošní sérii seriálu Ulice? To se dozvíme už zanedlouho. Největšími adepty na smrt, kterou potvrdila i producentka Silvie Klasová, jsou samozřejmě ti nejstarší. Na sociální síti už teď fandové seriálu tipují, která z klíčových postav se ve třetí řadě oblíbeného seriálu už neobjeví. „Pokud zastřelí Kláru, vrátí se Vladimír k Magdaléně," tipuje jeden z ... První, která zemře DOBROVSKÝ s.r.o. ... . „Pokud zastřelí Kláru, vrátí se Vladimír k Magdaléně," tipuje jeden ze sledujících. „Tuším, že zemře Klára. Moc mě to mrzí. Magdalenu nemám ráda," píše další. Karel Gott zemřel - Zpráva, která rozesmutnila miliony fanoušků zpěváka. Vdova Ivana promluvila. Lidé hromadně kondolují. Vše sledujeme ONLINE....

INFORMACE

AUTOR
Victoria Jenkins
DIMENZE
4,64 MB
NÁZEV SOUBORU
První, která zemře.pdf

POPIS

Jedné horké letní noci spadne mladá žena ze střechy a zemře. Na tichou ulici je přivolána vyšetřovatelka Alex Kingová. Oběti Keiře Northové bylo dvacet let, byla šťastná a bezstarostná. Její smrt vypadá jako nehoda, ale na koberci je rozbité sklo a svědek zaslechl hádku. Je možné, že ji chtěl někdo zabít? Keiřini přátelé se nezdají tak nápomocní, jak by Alex čekala, a pitva odhalí, že Keira skrývala tajemství: byla v pátém měsíci těhotenství. Alexův tým brzy pochopí, že všichni Keiřini nejbližší přátelé mají tajemství, za jehož uchování by byli jistí lidé schopní i zabít. Jakmile si Alex uvědomí, že Keira by mohla být jen první obětí na dlouhém seznamu, její vodítka ji zavedou k vlastnímu prahu. Alex se musí potýkat se svými démony - dokáže chytit vraha, než zemře někdo další?

Chcete si přečíst knihu?První, která zemře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victoria Jenkins. Číst První, která zemře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY