Učenci

Učenci - Petr Luňák | I15cajalco.com

...u: „Ohřívej se na ohníčku učenců, dej si však pozor, ať se nespálíš! Neboť kousavost učenců je jako liščino kousnutí a jejich pichlavost je štíra bodnutí a jejich důvěrnost hada uštknutí ... Nadarjeni učenci | Osnovna šola Domžale ... . A každičké slůvko učenců žhavý uhel."[1]· (zastarale ... Classkick is a free app that shows teachers in real-time exactly what students are doing and who needs help so they can provide instant feedback. Drage učenke in učenci! Čas počitnic se izteka. Upam, da so vaši počitniški dnevi minili mirno in tako kot si je vsakdo izmed vas najbolj želel. Prvi dan pouka bo v ponedeljek, 2. 9. 2019. Vabim vas, da ... eAsistent ... . Drage učenke in učenci! Čas počitnic se izteka. Upam, da so vaši počitniški dnevi minili mirno in tako kot si je vsakdo izmed vas najbolj želel. Prvi dan pouka bo v ponedeljek, 2. 9. 2019. Vabim vas, da se v ponedeljek zberete ob 8.20 na običajnem mestu na platoju... 3 • smisel za humor. Učno-storilnostno podro čje • široka razgledanost, • visoka u čna uspešnost, • bogato besediš če, • hitro branje, • spretnost v eni od umetniških dejavnosti (glasba, ples, risanje, dramatizacija itd.), • motori čna spretnost in vzdržljivost. Motivacija • visoke aspiracije in potreba po doseganju odli čnosti, Učitelji, učenci, starši in šola imajo zelo pomembno odgovornost, da skrbijo za učinkovito izobraževanje, ker je od tega odvisna naša prihodnost. NAŠE POSLANSTVO: Pomagamo pri nadgradnji izobraževanja, da bo vsak učenec prišel do ustreznega znanja in kompetenc. Prijazni učenci, prijazni razredi: učenje socialnih veščin in samozaupanja v razredu by Helen Macgrath, Shona Francey, Alenka Kobolt, Virginia Barrett Unknown, Published 1996: ISBN-10: 86-341-1673-5 / 8634116735 ISBN-13: 978-86-341-1673-1 / 9788634116731 Puconci 178, 9201 Puconci. e-mail: [email protected] telefon: +(386)2 545 96 00 Dragi učenci! Glede na vaš odziv na moj prvi video o izdelavi ropotulje, vam danes...

INFORMACE

AUTOR
Petr Luňák
DIMENZE
3,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Učenci.pdf

POPIS

Humoristická kniha Petra Luňáka Učenci se hlásí k žánru univerzitního románu oblíbeného v anglosaských zemích, ale spíše ojedinělého v domácím kontextu. Autor v ní vědomě boří český literární komplex a satiricky se vyrovnává s jeho mindráky. Učenci jsou pokračováním románu Hrdinové (2014), napsaného společně s Markem Pečenkou, a obě knihy spojuje postava nyní už vysokoškolského pedagoga Richarda Míči s výraznými autobiografickými rysy. S velkou bravurou a ironií je v knize zobrazena zvláštní atmosféra raných 90. let, její rozpaky a naděje, oportunismus i ochota „učenců“ zaujmout i zcela nevědecký přístup k životu, když jde o kariéru nebo lásku.

Chcete si přečíst knihu?Učenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Luňák. Číst Učenci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY