Poselství ze Světla

Poselství ze Světla - Helena Pejšová | I15cajalco.com

...m, co udělat s vaší prací a životem, a zodpoví vám i mnohé další otázky ... Poselství ze srdce světa: Varování staršího bratra - Neo Šaman ... . Poselství ze Světla - Helena Pejšová Člověk, který chce něco víc, který cítí, že existuje ještě něco, co ho přesahuje, se jednoho dne začne ptát a hledat. Když se vědomě rozhodne, že se chce dozvědět něco víc, co se ve škole neučilo a neučí, začnou k němu „jako náhodou" přicházet odpovídající informace. Pracovník Světla musí v tomto bodě přestat hledat příčinu z vnějšku: u ... poselství ze světla :: Srdce-Alcyonu ... . Pracovník Světla musí v tomto bodě přestat hledat příčinu z vnějšku: u rodičů, u přátel či ve společnosti. Vy všichni, co slyšíte toto poselství, budete muset jednou udělat obrovský skok ke skutečnému zplnomocnění, což znamená, že začnete doopravdy věřit sami sobě, vážit si sami sebe a budete jednat na ... Na začátku Panna Maria dávala každý den poselství vizionářům a skrze ně celému světu. Od 1. zaří 1984, Panna Maria začala dávat každý čtvrtek týdenní poselství farnímu společenství a skrze něj i celému světu. Poté co byly naplněny určité věci, které si Náš Pán přál, jak Panna Maria řekla , začala dávat každého 25. v měsíci měsíční poselství, a ... Rukověť bojovníka světla Paulo Coelho: Rukověť bojovníka světla.Přeložila Pavla Lidmilová.Argo, Praha, 2006. Paulo Coelho není autorem, který by svými novými knihami překvapoval, a jeho čtenáři to od něj ani neočekávají.Neměnné zůstává i to, že Coelhovy texty vydává v českých překladech nakladatelství Argo, nemění se ani grafické pojetí přebalů, aby ... Ze začátku měsíce budete muset čelit tak ... Ve tmě budou vidět první záblesky světla. V tomto procitnutí také daleko snadněji poznáte to, že je někdo k vám neupřímný, ... Karetní poselství na KVĚTEN 2020 i pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Zdeněk - Osobní svědectví ze zážitků z kontatků s pozitivními vesmírnými civilizacemi ... Skutečný záběr odchodu duše z pozemské roviny za pomocí bytostí Světla a lásky. ... Pán Ježíš Kristus - Výběr důležitých informací z přijatého poselství....

INFORMACE

AUTOR
Helena Pejšová
DIMENZE
6,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Poselství ze Světla.pdf

POPIS

Člověk, který chce něco víc, který cítí, že existuje ještě něco, co ho přesahuje, se jednoho dne začne ptát a hledat. Když se vědomě rozhodne, že se chce dozvědět něco víc, co se ve škole neučilo a neučí, začnou k němu „jako náhodou" přicházet odpovídající informace. Napojil se na vyšší vědomí, a pokud nezaujme hned v počátku odmítavé stanovisko, má šanci se dozvědět důležité informace pro svůj duchovní vývoj. Právě tato kniha je toho krásným příkladem. Umožňuje hledajícímu vhled do oblastí, které tvoří základ duchovního vědění. Seznamuje s novými pojmy a termíny a hlavně vysvětluje, co je pro náš duchovní vzestup důležité, jakým směrem zaměřit své jednání a chování, jak na sobě začít pracovat a jak život prožít, aby mu zajistil existenci ve světlých sférách. Tento život je kapkou v našem dalším bytí a autorka věří, že zvládnutím hmotné pozemské existence se rychleji dostaneme tam, kde budeme žít bez bolesti, strasti a utrpení, v radosti, štěstí a harmonii a obklopeni krásou.

Chcete si přečíst knihu?Poselství ze Světla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Pejšová. Číst Poselství ze Světla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY