Poselství ze Světla

Poselství ze Světla - Helena Pejšová | I15cajalco.com

...c, který cítí, že existuje ještě něco, co ho přesahuje, se jednoho dne začne ptát a hledat ... Poselství ze srdce světa: Varování staršího bratra - Neo Šaman ... . Když se vědomě rozhodne, že se chce dozvědět něco víc, co se ve škole neučilo a neučí, začnou k němu „jako náhodou" přicházet odpovídající informace. Vdechuji do sebe Posvátný vzduch mystického prostoru, který je okolo mě stvořen a když plna vděčnosti dopíšu Poselství, přichází další vlna Světla, ze kterého se nese nádherná Osobní modlitba, kterou rovněž zaznamenávám. poselství ze světla Tyto pravdy učte své děti. Učte své děti, že ke štěstí nepotřebuj ... poselství ze světla :: Srdce-Alcyonu ... . poselství ze světla Tyto pravdy učte své děti. Učte své děti, že ke štěstí nepotřebují nic vnějšího - žádného člověka, žádné místo, žádnou věc - neboť opravdové štěstí najdou ve své duši. Poselství našich Předků Přichází mnoho dotazů, z nichž je patrné, jak vás tíží nynější celosvětová situace. Ptáte se, jak vnímám tuto situaci ze svého pohledu, co říkají Andělé, Země a další bytosti. Poselství ze Světla Lásky. Rubriky > Články. Vážení a milí přátelé, ráda bych Vám předala a podělila se o skutečné zážitky při napojení nadsmyslovým vědomím do vyšších duchovních a archandělských sfér. Každý z nás má nějaké informace o vyšších bytostech, či už z vhledu, doslechu, knih, nebo z internetu. Info o knize Poselství ze Světla. Člověk, který chce něco víc, který cítí, že existuje ještě něco, co ho přesahuje, se jednoho dne začne ptát a hledat. Když se vědomě rozhodne, že se chce dozvědět něco víc, co se ve škole neučilo a neučí, začnou k němu „jako náhodou" přicházet odpovídající informace. ... Poselství ze Světla - Pejšová Helena - Člověk, který chce něco víc, který cítí, že existuje ještě něco, co ho přesahuje, se jednoho dne začne ptát a hledat. Když se vědomě rozhodne, že se chce dozvědět něco víc, co se ve škole ...

INFORMACE

AUTOR
Helena Pejšová
DIMENZE
11,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Poselství ze Světla.pdf

POPIS

Člověk, který chce něco víc, který cítí, že existuje ještě něco, co ho přesahuje, se jednoho dne začne ptát a hledat. Když se vědomě rozhodne, že se chce dozvědět něco víc, co se ve škole neučilo a neučí, začnou k němu „jako náhodou" přicházet odpovídající informace. Napojil se na vyšší vědomí, a pokud nezaujme hned v počátku odmítavé stanovisko, má šanci se dozvědět důležité informace pro svůj duchovní vývoj. Právě tato kniha je toho krásným příkladem. Umožňuje hledajícímu vhled do oblastí, které tvoří základ duchovního vědění. Seznamuje s novými pojmy a termíny a hlavně vysvětluje, co je pro náš duchovní vzestup důležité, jakým směrem zaměřit své jednání a chování, jak na sobě začít pracovat a jak život prožít, aby mu zajistil existenci ve světlých sférách. Tento život je kapkou v našem dalším bytí a autorka věří, že zvládnutím hmotné pozemské existence se rychleji dostaneme tam, kde budeme žít bez bolesti, strasti a utrpení, v radosti, štěstí a harmonii a obklopeni krásou.

Chcete si přečíst knihu?Poselství ze Světla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Pejšová. Číst Poselství ze Světla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY