Křížová palba

Křížová palba - Štěpán Kopřiva | I15cajalco.com

...ohatě stačí jeden ... Křížová palba Policie by měla pomáhat lidem ... Křížová palba - Dick Francis | Databáze knih ... . To je asi ta nejhorší rada, kterou se můžete coby policajt řídit. Protože když se pokusíte pro někoho bokem něco udělat, zkratky mezi byrokratickými předpisy a paragrafy vás rychle zavedou na nejistou půdu problematických skutků a pochybných protislužeb. A než se stačíte ... Tak by se v jedné větě dala popsat Křížová palba, která divákovi přednese poměrně stručný a rychlý úvod, po němž se vrhne na více jak hodinovou přestřelku s velmi příhodným českým překladem. Příběh se zde vlastně ani nekoná, filmu bohatě stačí jeden konfl ... Křížová palba (2008) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... . Příběh se zde vlastně ani nekoná, filmu bohatě stačí jeden konflikt dvou vedlejších postav a následná kulminace ... Tam kde byla v Rychlopalbě nějaká životní akce, Křížová palba má popis problému. Nemá to prostě tu šťávu. 2. Hrdina se moc neposunul. Já vim, že je to z tradice kulhánkovskýho postbraku, kdy mysl Mirka Dušína obývá robota, který reaguje na vše rychlostí světla a pudově ho rozhodí leda ublížení blonďatým ... Hrdinou akčního kriminálního dramatu je francouzský policista Vincent Drieu (Richard Berry), který na samém konci kariéry musí dostat uprchlého zločineckého ...

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Kopřiva
DIMENZE
10,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Křížová palba.pdf

POPIS

Policie by měla pomáhat lidem. To je asi ta nejhorší rada, kterou se můžete coby policajt řídit. Protože když se pokusíte pro někoho bokem něco udělat, zkratky mezi byrokratickými předpisy a paragrafy vás rychle zavedou na nejistou půdu problematických skutků a pochybných protislužeb. A než se stačíte vzpamatovat, zjistíte, že okolo vás mizí lidi a že je asi někdo vraždí – a že do role hlavního podezřelého nejlíp pasujete vy. A najednou jste až po krk v páchnoucím močále špatných rozhodnutí, všude kolem vás se to mlátí, střílí a řežou se prsty a vy jenom šlapete kalnou vodu, bojujete o přežití a kolem uší vám sviští ohrožení ze všech směrů. A z křížové palby vyvázne jen málokdo bez úhony.

Chcete si přečíst knihu?Křížová palba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Kopřiva. Číst Křížová palba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY