Temná tání

Temná tání - Kate A. Boormanová | I15cajalco.com

...a: Temná tání (Kate A. Boorman). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Druhý díl fantasy trilogie Smrtná zima Rada padla ... Temná tání / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Přišlo tání. Svět za hradbami pevnosti čeká. Po pádu rady může Emmeline konečně následovat své sny a vydat se spolu se svou novou přítelkyní Matisou a milovaným Kanem za svobodou — a do neznáma. Tajemství, které Matisiným lidem po generace zajiš Temná tání Boormanová, Kate A. Cena: 189 Kč Winterkill Boormanová, Kate A. Cena: 266 Kč Oheň srdce Boormanová, Kate A. Cena: 290 Kč (e-book) Oheň srdce Boormanová, Kate A. Cena: ... Temná tání - Kate A. Boormanová | Knihy Dobrovský ... . Cena: 189 Kč Winterkill Boormanová, Kate A. Cena: 266 Kč Oheň srdce Boormanová, Kate A. Cena: 290 Kč (e-book) Oheň srdce Boormanová, Kate A. Cena: 199 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi . Oddělení knihkupectví ... Temná tání. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Temná tání jsou snad ještě lepší než předchůdkyně, konec je velmi lákavý a vybízí k dalšímu nedočkavému čekání na další díl. Tady už oproti prvnímu dílu nemůžu vytknout ani ten delší úvod, protože i když možná trochu delší byl, četl se velmi dobře a rozhodně nebyl tak zdlouhavý jako tomu bylo v prvním ... Více o e-knize Temná tání. Druhý díl fantasy trilogie Smrtná zima. Rada padla. Přišlo tání. Svět za hradbami pevnosti čeká. Po pádu rady může Emmeline konečně následovat své sny a vydat se spolu se svou novou přítelkyní Matisou a milovaným Kanem za svobodou — a do neznáma. Temná tání jsou druhým dílem série Smrtná zima z pera kanadské spisovatelky Kate A. Boormanové.S prvním dílem, Smrtnou zimou, se autorka rozhodla vstoupit na knižní trh v roce 2014. Tato prvotina odehrávající se v post-apokalyptickém světě ale neobstála tak, jak by mohla a od čtení dalších dílů odradila mnoho čtenářů. Temná tání (2016) jsou druhým dílem plánované trilogie. První díl Smrtná zima (2014) byl zároveň autorčinou prvotinou. Můžeme Vám poradit? Pokud jste nenašli všechny informace v popisu produktu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem. Vaše jméno * Druhý díl nové young adult série. Rada padla. Přišlo tání… Svět za Emmelininou pevností čeká. Po pádu rady může Emmeline konečně následovat sv...

INFORMACE

AUTOR
Kate A. Boormanová
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná tání.pdf

POPIS

Rada padla. Přišlo tání… Svět za Emmelininou pevností čeká. Po pádu rady může Emmeline konečně následovat své sny a vydat se spolu s novou kamarádkou Matisou a milovaným Kanem za svobodou, do divočiny, do neznáma. Do nebezpečí. Tajemství, které zajistilo Matisiným lidem mír po generace, bylo prozrazeno. Nově příchozí uplatňují nárok na zemi a přinášejí s sebou nepředstavitelné hrůzy. Emmeline slíbila, že Matise pomůže její lid varovat, ale na cestě se stále setkává s novými nebezpečími. Bojovné klany, otrokáři, kolonisté, nemoci i přírodní katastrofy na každém kroku… Emmeline začíná pochybovat o všem, co se kdy naučila a co zná. Neudělala chybu, když opustila osadu? A může její vztah s Kanem tohle martyrium vůbec přežít? Brzy se ocitne před neřešitelnou volbou: opustit kamarádku, která jí zachránila život, nebo se vzdát kluka, kterého miluje?

Chcete si přečíst knihu?Temná tání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate A. Boormanová. Číst Temná tání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY