Divotvůrce 5: Královnovrah

Divotvůrce 5: Královnovrah - Sebastien de Castell | I15cajalco.com

...ostane od spoluvězně podivnou radu: když zabije ... Divotvůrce 5: Královnovrah - Sebastien de Castell ... ... ... Divotvůrce 5: Královnovrah. Sebastien de Castell. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u Vás doma (Typy ... Divotvůrce 5: Královnovrah. Sebastien de Castell. pevná vazba 357 K ... Kniha: Divotvůrce 5: Královnovrah - Sebastien de Castell. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadá ... Divotvůrce 5: Královnovrah - Sebastien de Castell | Knihy ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Divotvůrce. Filtrujte. Datum vydání Prodejnost Název Cena pouze dostupné Vyhraný souboj ještě neznamená vyhraný život. Divotvůrce 5: Královnovrah Sebastien de Castell. 399 Kč 319 Kč Čtvrtý výlet do fantastického světa přeludů a stínů ... 5. a zároveň předposlední díl Kellenových dobrodružství. Pokud se vám líbily díly předchozí, tak tenhle si určitě zamilujete. Komické duo v podání Kellena & Reichise, oční bulvy a magické prášky, šerify, pro které je zákon vším a hromadu politických intrik - tohle všechno vám tenhle díl nabídne. Sebastien de Castell: Divotvůrce 5: Královnovrah Sebevražda. Zřejmě se někdy pozdě v noci probudil a rozhodl se skočit ze sedmého patra. Pravda, nejdřív si to zkomplikoval tím, že si vrazil nůž do zad, což se mi zdá být přehnané. sdílet. #divotvůrce #sebastiendecastell. Divotvůrce 5: Královnovrah. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoc...

INFORMACE

AUTOR
Sebastien de Castell
DIMENZE
9,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Divotvůrce 5: Královnovrah.pdf

POPIS

Po souboji na poušti Kellen nechtěně potřísní daromanskou vlajku svou krví. Strážcům zákona nyní nezbývá než ho za takový čin zatknout. Několik dní předtím, než je Kellen postaven před královnu, aby byl odsouzen k smrti, dostane od spoluvězně podivnou radu: když zabije královnu, vyslouží si za to shovívavost od těch, kdo jsou u moci. Tváří v tvář jedenáctileté vládkyni však Kellen zjistí, že královna je mnohem bystřejší, než čekal, a navíc v nesmírném nebezpečí.

Chcete si přečíst knihu?Divotvůrce 5: Královnovrah ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sebastien de Castell. Číst Divotvůrce 5: Královnovrah Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY