Křížová palba

Křížová palba - Štěpán Kopřiva | I15cajalco.com

...ncent Drieu (Richard Berry), který na samém konci kariéry musí dostat uprchlého zločineckého bosse a jeho gang před soud ... Křížová palba - Dick Francis | Databáze knih ... . A nezbývá mu než kvůli tomu proniknout hluboko do podsvětí… Křížová palba. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Boston, 1978. V opuštěném skladišti se setkávaj ... Křížová palba (2008) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... . Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Boston, 1978. V opuštěném skladišti se setkávají irští gangsteři s místními překupníky zbraní a napětí by se dalo krájet. Při obchodním jednání totiž nikdo neváhá vytasit z barevných zvonáčů pistoli a střílet jako šílenec, jen aby někdo jiný neodešel s pytli plnými peněz. Křížová palba je termín, kterým se označuje soustředění palby z několika směrů do téže palebné oblasti. Dochází k překrývání palebných sektorů, což má za následek lepší palebné pokrytí daného prostoru a komplikuje nalezení úkrytu (například za stromy, kameny atd.)Jedná se účinný způsob zefektivnění palebných postavení a jejich maximálního využití. Boston, 1978. V opuštěném skladišti se setkávají irští gangsteři s místními překupníky zbraní a napětí by se dalo krájet. Při obchodním jednání totiž nikdo neváhá vytasit z barevných zvonáčů pistoli a střílet jako šílenec, jen aby někdo jiný… Věděl jsem, že Štěpán Kopřiva je sakra dobrý český autor, ale že až takhle… Od Zabíjení uplynulo 15 let, svým zvráceným způsobem to byl a stále je skvělý román, ale Křížová palba je ještě lepší. Autor odvedl na románu obrovský kus práce. Velmi detailně popisuje policejní práci a místa v Praze. V kufru ohořelého auta je nalezena mrtvola muže, který nedávno přešel na stranu policie. Vyšetřování však nebude tak jednoduché... Křížová palba online. Google Play. Titulky: české titulky Obraz: SD 270 Kč nákup 310 Kč nákup HD. Přehrát. Podobné filmy jako Křížová palba. Tři muži v Bretani. Hrají: Richard Berry, Charles Berling, Mélanie Thierry Online na: Filmbox (český dabing) Další podobné ... Koupit Koupit eknihu. Policie by měla pomáhat lidem. To je asi ta nejhorší rada, kterou se můžete coby ...

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Kopřiva
DIMENZE
4,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Křížová palba.pdf

POPIS

Policie by měla pomáhat lidem. To je asi ta nejhorší rada, kterou se můžete coby policajt řídit. Protože když se pokusíte pro někoho bokem něco udělat, zkratky mezi byrokratickými předpisy a paragrafy vás rychle zavedou na nejistou půdu problematických skutků a pochybných protislužeb. A než se stačíte vzpamatovat, zjistíte, že okolo vás mizí lidi a že je asi někdo vraždí – a že do role hlavního podezřelého nejlíp pasujete vy. A najednou jste až po krk v páchnoucím močále špatných rozhodnutí, všude kolem vás se to mlátí, střílí a řežou se prsty a vy jenom šlapete kalnou vodu, bojujete o přežití a kolem uší vám sviští ohrožení ze všech směrů. A z křížové palby vyvázne jen málokdo bez úhony.

Chcete si přečíst knihu?Křížová palba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Kopřiva. Číst Křížová palba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY