Vegan recepty – hravě a zdravě

Vegan recepty – hravě a zdravě - Monika Brýdová | I15cajalco.com

...rýdová - Rostlinná strava je zdravá, lehká, představuje menší zátěž pro planetu a pro masožrouty může znamenat příjemné zpestření jejich jídelníčku ... Vegan recepty - hravě a zdravě ... . Vegan recepty - hravě a zdravě 7,99 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Rostlinná strava je zdravá, lehká, představuje menší zátěž pro planetu a pro masožrouty může znamenat příjemné zpestření jejich jídelníčku. Vegan recepty - hravě a zdravě Monika Brýdová ... švestková kakaovka nebo koriandrové pesto. Recepty jsou doplněny o tipy a zajímavosti, které vám pomohou proniknout do tajů rostlinné kuchyně a zamilovat s ... Vegan recepty - hravě a zdravě Public Group | Facebook ... ... švestková kakaovka nebo koriandrové pesto. Recepty jsou doplněny o tipy a zajímavosti, které vám pomohou proniknout do tajů rostlinné kuchyně a zamilovat si ji. 11,89 € 13,99 € - ušetríte 2,10 € (15 %) Expedujeme ihneď ... 31.3.2020 - Explore monikatyna123's board "vegan recepty", followed by 566 people on Pinterest. See more ideas about Vegani, Jídlo, Recepty....

INFORMACE

AUTOR
Monika Brýdová
DIMENZE
9,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Vegan recepty – hravě a zdravě.pdf

POPIS

Rostlinná strava je zdravá, lehká, představuje menší zátěž pro planetu a pro masožrouty může znamenat příjemné zpestření jejich jídelníčku. A když víte, jak na to, dokážou být veganská jídla přímo hříšně chutná. Kuchařka, kterou sestavila dlouholetá veganka Monika Brýdová, obsahuje více než 100 receptů na vyzkoušená veganská jídla zahrnující snídaně a svačinky, dezerty, hlavní jídla i vychytávky jak například sojanéza, švestková kakaovka nebo koriandrové pesto, které vaše vaření pozvednou na další úroveň. Recepty jsou doplněny o tipy a zajímavosti, které vám pomohou snadněji proniknout do tajů rostlinné kuchyně a zamilovat si ji.

Chcete si přečíst knihu?Vegan recepty – hravě a zdravě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Brýdová. Číst Vegan recepty – hravě a zdravě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY