Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz

Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz - Matt Turner | I15cajalco.com

...jící hmyz vlastní jednu z nejlepších zbraní k přežití: křídla ... Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz | Albatrosmedia.sk ... . Tyto vychytávky mění obyčejný hmyz v experty provádějící úžasnou vzdušnou akrobacii. Nakoukněte blíže a odhalte, jak dlouhozobka svízelová odhání predátory, zatímco se krmí, jak včely tančí, aby ukázaly svým společnicím, kde ... Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz. Matt Turner. Nejenže na světě žije v každém okamžiku deset trilionů hmyzích jedinců, ale jsou zde již téměř 400 milionů let! Tak otevřete tuto knihu a vstupte do světa ohromujících přeživších, z nichž mnoho žije v armádách a koloniích. Zjistíte že: • všichni mravenci světa ... Nejenže na světě ž ... Hmyzí rekordmani: Létající hmyz | Albatrosmedia.cz ... . Zjistíte že: • všichni mravenci světa ... Nejenže na světě žije v každém okamžiku deset trilionů hmyzích jedinců, ale jsou zde již téměř 400 milionů let! Tak otevřete tuto knihu a vstupte do světa ohromujících přeživších, z nichž mnoho žije v armádách a koloniích. Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz - Turner, Matt . Nejenže na světě žije v každém okamžiku deset trilionů hmyzích jedinců, ale jsou zde již téměř 400 milionů let! Tak otevřete tuto knihu a vstupte do světa ohromujících přeživších, z nichž mnoho žije v Objednávejte knihu Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Létající hmyz vlastní jednu z nejlepších zbraní k přežití: křídla. Tyto vychytávky mění obyčejný hmyz v experty provádějící úžasnou vzdušnou akrobacii. Hmyzí rekordmani: Létající hmyz ... Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz Matt Turner. Hmyzí rekordmani Létající hmyz (978-80-264-2987-6) Kniha - autor Matt Turner, 32 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Létající hmyz vlastní jednu z nejlepších zbraní k přežití: křídla. Tyto vychytávky mění obyčejný hmyz v experty provádějící úžasnou vzdušnou akrobacii. Hmyz ako živý - na baterky. Rôzne druhy hmyz u. Po zapnutí sa hmyz pohybuje pomocou chvenia. Pohyb pôsobí veľmi realisticky. Balenie obsahuje 3ks 1,5V gombíkových baterérií typu LR44. Vhodné pre deti od 3 rokov....

INFORMACE

AUTOR
Matt Turner
DIMENZE
8,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz.pdf

POPIS

Nejenže na světě žije v každém okamžiku deset trilionů hmyzích jedinců, ale jsou zde již téměř 400 milionů let! Tak otevřete tuto knihu a vstupte do světa ohromujících přeživších, z nichž mnoho žije v armádách a koloniích. Příběhy mravenčích armád, lupenitek (které byly dříve považovány za chodící listy), termitů stavějících věže a blikajících světlušek jsou vyprávěny prostřednictvím ohromujících fotografií, zábavných komiksů a záživného textu. Věděli jste, že všichni mravenci světa váží více než veškeří lidé?

Chcete si přečíst knihu?Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt Turner. Číst Hmyzí rekordmani: Úžasný hmyz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY