Polibek v Londýně

Polibek v Londýně - Catherine Riderová | I15cajalco.com

...dýn, týden před Vánoci. Jason je ve městě svých snů poprvé - a proti vůli rodičů chce zanechat studia práv a stát se hercem ... Catherine Rider: Polibek v Londýně - Humbook ... . Cassie Winterová má plné zuby filmů, divadel i herců - a má k tomu opravdu dobrý důvod. A tihle dva se setkají na představení Bídn Polibek v Londýně Catherine Riderová . Skladem 5+ ks 230 Kč ... rozhodnou se vyrazit na tour po Londýně a jeho divadelních scénách. A třeba se ukáže, že pár společně strávených dní změní jejich osud. Autor Riderová Catherine ... Polibek v Londýně E-kni ... Soutěž o knihu Polibek v Londýně | Vaše soutěže ... . A třeba se ukáže, že pár společně strávených dní změní jejich osud. Autor Riderová Catherine ... Polibek v Londýně E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM. Catherine Riderová. Prožijte romantické Vánoce v Londýně! Londýn, týden před Vánoci. Polibek v Londýně Catherine Riderová ... Prožijte romantické Vánoce v Londýně! Londýn, týden před Vánoci. Jason je ve městě svých snů poprvé - a proti vůli rodičů chce zanechat studia práv a stát se hercem. Cassie Winterová má plné zuby filmů, divadel i herců - a má k tomu opravdu dobrý důvod. Název: Polibek v Londýně. Autor: Catherine Riderová. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Young Adult, New Adult; Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-7544-908-5. EAN: 9788075449085. Objednací kód: NA370962...

INFORMACE

AUTOR
Catherine Riderová
DIMENZE
10,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Polibek v Londýně.pdf

POPIS

Prožijte romantické Vánoce v Londýně!Londýn, týden před Vánoci. Jason je ve městě svých snů poprvé – a proti vůli rodičů chce zanechat studia práv a stát se hercem. Cassie Winterová má plné zuby filmů, divadel i herců – a má k tomu opravdu dobrý důvod. A tihle dva se setkají na představení Bídníků. A jelikož se Cassie ze všech sil snaží vyhnout rozhovoru se svou mámou a Jason touží oddálit rozhovor s rodinou, rozhodnou se vyrazit na tour po Londýně a jeho divadelních scénách. A třeba se ukáže, že pár společně strávených dní změní jejich osud.

Chcete si přečíst knihu?Polibek v Londýně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Catherine Riderová. Číst Polibek v Londýně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY