Okamžiky štěstí

Okamžiky štěstí - Patrik Hartl | I15cajalco.com

...ačít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte ... Okamžiky štěstí | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode ... Názov Okamžiky štěstí hneď od začiatku vyznieva bizardne, nakoľko celý román je zbierkou nešťastných udalostí, rozchodov a strát. Viem, že aj taký je život, ale čítanie mi tým neprinášalo veľkú radosť. Voči hlavným postavám som necítila sympatie, ich názor ... Okamžiky štěstí - Hartl Patrik | Knihy Dobrovský ... . Viem, že aj taký je život, ale čítanie mi tým neprinášalo veľkú radosť. Voči hlavným postavám som necítila sympatie, ich názory a konanie pôsobili skôr naivne a pubertálne. ... Dobrý den Patriku, právě jsem dočetla Vaši třetí knihu a rozhodla jsem se reagovat, i když jste prvním autorem. V poslední době mě nezaujala žádná kniha českého autora a pak přišel Váš Malý pražský erotikon a dlouho jsem se tak nepobavila, smála jsem se nahlas a podobně tomu bylo u druhé knihy Okamžiky štěstí, no a včera jsem dočetla zatím poslední dílko ... OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ. Dvojromán Okamžiky štěstí je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Okamžiky štěstí - Patrik Hartl. Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma... Okamžiky štěstí - P. Hartl. Václav Šlapák 2016-11-24 24. 11. 2016 ★ ★ ★ ★ ... Okamžiky štěstí pro mě byly první setkání s autorem a knize nelze upřít, že ač byly příběhy mnohy opravdu neuvěřitelné, četla se dobře a je napsaná s humorem. Čtenář je seznámen s dvěma sourozenci, kteří přišli při dopravní nehodě o rodiče a musí si svoji životní cestu vybojovat sami. Čtenářský deník - Patrik Hartl: Okamžiky štěstí K letošním narozeninám jsem si přála knihu (ostatně, ke které příležitosti by se mi nějaká ta literatura nelíbila, že ;) ). Prý jsem řekla, že to má mít aspoň 500 stran, ať mám co číst. Kniha: Okamžiky štěstí (oboustranná kniha) - Patrik Hartl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Buďte první, kdo ohodnotí "Okamžiky štěstí" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Okamžiky štěstí je název dvojrománu Patrika Hartla a můžete ho číst z obou stran. Autor úspěšných titulů Prvok, Šampón, Tečka a Karel a Malý pražský erotikon přichází s novým neotřelým nápadem.. Příběh dvou sourozenců Veroniky a Jáchyma tak můžete sledovat z ženského i mužského pohledu. • Než se zeptáš, čti ZOBRAZIT VÍCE • • P...

INFORMACE

AUTOR
Patrik Hartl
DIMENZE
7,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Okamžiky štěstí.pdf

POPIS

Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze.

Chcete si přečíst knihu?Okamžiky štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Hartl. Číst Okamžiky štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY