Generace 89: český a slovenský komiks

Generace 89: český a slovenský komiks - Tomáš Prokůpek (ed.), | I15cajalco.com

...ativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval ... Generace 89: český a slovenský komiks - Tomáš Prokůpek ... ... . Kromě dodnes populárních příběhů představuje i ty, které z různých důvodů nebyly vydány až do ... Generace 89 český a slovenský komiks. Tomáš Prokůpek. Události roku 1989 zásadně proměnily celou československou společnost a s ní i domácí komiks. Mladá autorská vlna dostala poprvé po mnoha letech příležitost svobodně vyprávět a kreslit příběhy, jejichž otištění byl ... Generace 89: český a slovenský komiks - Tomáš Prokůpek ... ... . Události roku 1989 zásadně proměnily celou československou společnost a s ní i domácí komiks. Mladá autorská vlna dostala poprvé po mnoha letech příležitost svobodně vyprávět a kreslit příběhy, jejichž otištění bylo dříve nemyslitelné. Antologie Generace 89 ... Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval. Kromě dodnes populárních příběhů představuje i ty, které z různých důvodů nebyly vydány až do ... Generace 89 (CZ, SK) Výstava čtvrtek 10. října 2019 17:30 . Rok 1989 a pád komunismu znamenaly významný milník také pro český a slovenský komiks. Příležitost dostalo nové autorské pokolení, později pojmenované Generace 89, které po letech restrikcí náhle mohlo svobodně publikovat. Boom kreslených příběhů sice trval ... Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval. Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval. Generace 89. český a slovenský komiks. Tomáš Prokůpek ed. Document has not been rated yet Rating: {{document.rating.value | number:1}} (Number of rated: {{document.rating.count}}) {{document.rating.result}} Copies Bound volumes. Loading copies. Document is currently in ... Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval. Kromě dodnes populárních příběhů představuje i Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby t...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Prokůpek (ed.),
DIMENZE
9,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Generace 89: český a slovenský komiks.pdf

POPIS

Antologie Generace 89 přináší reprezentativní výběr z tvorby těchto scenáristů a výtvarníků, nabízí průřez dobově oblíbenými žánry a zároveň ukazuje, jakých vizuálních podob český a slovenský komiks na přelomu osmdesátých a devadesátých let nabýval. Kromě dodnes populárních příběhů představuje i ty, které z různých důvodů nebyly vydány až do konce nebo oficiálně vůbec nevyšly. Publikaci provází obsáhlý úvod objasňující dobové souvislosti.

Chcete si přečíst knihu?Generace 89: český a slovenský komiks ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Prokůpek (ed.),. Číst Generace 89: český a slovenský komiks Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY