Sofinka, děda a mluvicí pes

Sofinka, děda a mluvicí pes - Vlado Ríša | I15cajalco.com

...lado Ríša. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize ... Sofinka. děda a mluvící pes | O2 Knihovna ... . Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Sofinka, děda a mluvicí pes - Vlado Ríša. Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich... Kniha: Sofinka, děda a mluvicí pes Autor: Vlado Ríša. Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět v ... Kniha Sofinka, děda a mluvicí pes - Vlado Ríša | knizniklub.cz ... . Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez problémů. ... Sofinka. děda a mluvící pes Sofinka. děda a mluvící pes Vlado Ríša Nakladatelství: Vlado Ríša Dostupnost: Ihned 132,- Koupit Koupit Informace. Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez ... Informace / Anotace ke knize: Sofinka, děda a mluvící pes Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez problémů. Kniha Sofinka, děda a mluvicí pes je v. Chystám se číst: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Sofinka, děda a mluvicí pes - Ríša Vlado, Boušková Zdeňka - Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez problémů. Sice js Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez problémů. Sofinka, děda a mluvicí pes . Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez problémů. Sice jsou přijati, ale v divadle se nejen setkají se Zlem, ale jsou jím i sami napadeni. Sofinka. děda a mluvící pes. Vlado Ríša Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobi...

INFORMACE

AUTOR
Vlado Ríša
DIMENZE
7,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Sofinka, děda a mluvicí pes.pdf

POPIS

Sofie a její kamarád Petr, druháci, kteří chodí spolu do jedné školy, jsou dětmi z hereckých rodin. Jejich první pokus postavit se na prkna, co znamenají svět však není bez problémů. Sice jsou přijati, ale v divadle se nejen setkají se Zlem, ale jsou jím i sami napadeni. A nebezpečí hrozí nejen jim. Jen děti Zlo vidí a s pomocí Sofinčina dědečka a psíka Tokse se s ním mohou pustit do boje. Příběh se odehrává v současné Praze, jejím rozsáhlém podzemí i místech, kudy procházejí dennodenně stovky pražanů a návštěvníků krásného města nad Vltavou, které však v sobě skrývá i velmi temná zákoutí.

Chcete si přečíst knihu?Sofinka, děda a mluvicí pes ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlado Ríša. Číst Sofinka, děda a mluvicí pes Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY