Jen Náprstková, prosím…: Neobyčejný život v dobových pramenech

Jen Náprstková, prosím…: Neobyčejný život v dobových pramenech - Milena Secká | I15cajalco.com

...i - ... v rodině Náprstkových (Štěpánová, Irena - Sochorová, Ludmila - Secká, Milena: Ženy rodiny Náprstkovy ... Z dějin české každodennosti. Život v 19. století ... ... . Argo, Praha 2001). ... Neobyčejný život v dobových pramenech. Národní muzeum, Praha 2016, 307 s.- ... Foto: archiv Národního muzea Knihu Jen Náprstková, prosím, s podtitulem Neobyčejný život v dobových pramenech napsala Milena Secká z Národního muzea. Není to poprvé, co se Josefě ... Jen Náprstková, prosím... - Neobyčejný život v dobových pramenech 2016; Vojta Náprstek - Vlastenec, sběrate ... Jen Náprstková, prosím… | HISTORIE | Knihkupectví Juditina věž ... ... Jen Náprstková, prosím... - Neobyčejný život v dobových pramenech 2016; Vojta Náprstek - Vlastenec, sběratel, mecenáš 2011; Žena umělkyně na přelomu 19. a 20. století 2005; Ženy rodiny Náprstkovy 2001; Československo 1918-1938 II. 1999; Byl to můj osud... Zápisky Josefy Náprstkové 2014; všech 7 knih autora. Podobné ... Jen Náprstková, prosím. Neobyčejný život v dobových pramenech Národní muzeum, Prague, 308 stran Kniha . ISBN: 978-807036-488-8. Monografie podrobně sleduje život ženy, která vstoupila do služby v osmnácti letech a zůstala v ní, v přeneseném slova smyslu, po celý život. Kniha Jen Náprstková, prosím…: Neobyčejný život v dobových pramenech na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Jen Náprstková... Jen Náprstková, prosím… - Neobyčejný život v dobových pramenech - Milena Secká. Josefa Náprstková patří k osob...

INFORMACE

AUTOR
Milena Secká
DIMENZE
7,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Jen Náprstková, prosím…: Neobyčejný život v dobových pramenech.pdf

POPIS

Josefa Náprstková patří k osobnostem české historie, kterým dosud nebyla věnována zasloužená pozornost. Předložená monografie vychází ze všech typů pramenů uložených převážně v Náprstkově muzeu - rukopisů, tisků, obrazových fondů i předmětů trojrozměrných. Pro monografii byly nejdůležitější deníky a zápisky Josefy Křížkové - Náprstkové, které byly konfrontovány s deníky jejího manžela Vojty Náprstka. Důležitým pramenem jsou však i vzpomínky lidí, kteří žili nebo pracovali v její blízkosti. Kniha volně navazuje na titul Byl to můj osud… Zápisky Josefy Náprstkové.

Chcete si přečíst knihu?Jen Náprstková, prosím…: Neobyčejný život v dobových pramenech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Secká. Číst Jen Náprstková, prosím…: Neobyčejný život v dobových pramenech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY