Charlie a já: 677 kilometrů od domova

Charlie a já: 677 kilometrů od domova - Mark Lowery | I15cajalco.com

...odnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Hracky pro 9 lete holky levně | Blesk zboží ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Charlie a já: 677 kilometrů od domova 298,-260,-Skladem > 10 ks. Koupit. Charlie a já: 677 kilometrů od domova Třináctiletý Martin si pro svého mladšího brášku Charlieho vymyslel veliké překvapení: Tajně spolu vyrazí na dlouhatánskou cestu až na pobřeží Cornwallu. Opět se tam totiž objevil delfín, z kterého byl ... Charlie a já | KNIHCENTRUM.cz ... . Opět se tam totiž objevil delfín, z kterého byl Charlie ... Charlie a já 677 kilometrů od domova. Mark Lowery; rok vydání - 2019. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 198 K č. Třináctiletý Martin si pro svého mladšího brášku Charlieho vymyslel veliké překvapení: Tajně spolu vyrazí na dlouhatánskou cestu až na pobřeží Cornwallu. ... 677 kilometrů od domova. LOWERY Mark. Info: Argo, 2019 (1.) - váz., 232 str. Z angl. přel. M. Světlík EAN: 9788025729489 Knihovna postupně obn...

INFORMACE

AUTOR
Mark Lowery
DIMENZE
5,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Charlie a já: 677 kilometrů od domova.pdf

POPIS

Třináctiletý Martin si pro svého mladšího brášku Charlieho vymyslel veliké překvapení: Tajně spolu vyrazí na dlouhatánskou cestu až na pobřeží Cornwallu. Opět se tam totiž objevil delfín, z kterého byl Charlie vloni v létě tak nadšený. Jenže takové dobrodružství není nic snadného. Zvlášť když máte bratra, jako je Charlie. A když vás na každém nádraží hledá policie, kterou zalarmovali vaši rodiče. A když potkáte holku, která u sebe očividně má vlastnoručně vyrobenou bombu! A ke všemu jste na pomoc téhle holky odkázaní. To je prostě zapeklitá situace. Charlie je nezvladatelný, drzý, přesto naprosto výjimečný kluk, jediný z milionu, a Martin mu chce být tím nejlepším bratrem na světě. Protože čas nemilosrdně běží… Román byl nominován na CILIP CARNEGIE MEDAL 2019 a vysloužil si jen samou chválu kritiků i čtenářů. Překladová práva byla prodána do 9 zemí. „Cesta obou hrdinů je praštěná, poetická, zábavná, smutná – a na závěr se ukáže, že všechno je jinak, než jste si mysleli. Tak moc jinak, že to člověku rve srdce.“ (Berliner Zeitung) „Mark Lowery napsal střelený příběh s mnoha zápletkami a zádrhely – a s pořádnou dávkou humoru. Čtenář by si přál, aby tahle jízda nikdy neskončila. (…) Nádherný závěr. “ (Der Tagesspiegel) „Skvělý román, zábavný a zároveň smutný … citlivý příběh o bratrské lásce i o velké ztrátě.“ (The Sunday Times) „Silný a dojemný příběh… Charlie a já vypráví o lásce a rodině. Rozhodně stojí za přečtení.“ (North Somerset Teacher´s Book Award) „Tenhle román je čtenářským potěšením… humorný, s překvapivým koncem, který vás chytne za srdce.“ (The School Librarian) „Mark Lowery napsal výjimečný příběh. Jeho čtenáři budou plakat stejnou měrou smíchy i smutkem.“ (Books for Keeps)

Chcete si přečíst knihu?Charlie a já: 677 kilometrů od domova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Lowery. Číst Charlie a já: 677 kilometrů od domova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY