Charlie a já: 677 kilometrů od domova

Charlie a já: 677 kilometrů od domova - Mark Lowery | I15cajalco.com

...hlášení ... Charlie a já. Charlie a já Polotuhá flexo ... Hracky pro 9 lete holky levně | Blesk zboží ... . EAN: 9788025729489. Mark Lowery. 677 kilometrů od domova. Manufacturer: ARGO. Varianta: Kniha 244 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. Availability: IHNED ... Charlie a já 677 kilometrů od domova. Mark Lowery. ARGO. ... Opět se tam totiž objevil delfín, z kterého byl Charlie vloni v létě tak nadšený. Jenže takové dobrodružství není nic snadného. Zvlá ... Charlie a já | KNIHCENTRUM.cz ... . Jenže takové dobrodružství není nic snadného. Zvlášť když máte bratra, jako je Charlie. A když vás na každém nádraží hledá policie, kterou zalarmovali vaši rodiče. Charlie a já. 677 kilometrů od domova . Autor: Mark Lowery Vydavateľstvo: ARGO 2019 EAN: 9788025729489 Třináctiletý Martin si pro svého mladšího brášku Charlieho vymyslel veliké překvapení: Tajně spolu vyrazí na dlouhatánskou cestu až na pobřeží Cornwallu. Lowery, Mark, Charlie a já : 677 kilometrů od domova / Mark Lowery ; přeložil Martin Světlík 978-80-257-2948-9 RM MB-Mládež ... Charlie a já : 677 kilometrů od domova / Autor Lowery, Mark, 1979-Vydáno 2019 . Kniha. Signatura: Načítá se... Umístění: Načítá se... Načítá se... Přidat do oblíbených. Uloženo v: 86. Hodnocení knihy. Balady / Autor Goethe, Johann ... Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. Knihkupectví > Próza - beletrie > Romány > Romány dle národů > Anglické romány > Charlie a já ×-16% sleva. Kniha: Charlie a já Autor: ... Charlie a já: 677 kilometrů od domova (978-80-257-2948-9) Kniha - autor Mark Lowery, 232 stran, česky, Polotuhá flexo Třináctiletý Martin si pro svého mladšího brášku Charlieho vymyslel veliké překvapení: Tajně spolu vyrazí na dlouhatánskou cestu až na pob... Charlie a já: 677 kilometrů od domova (978-80-257-2948-9) Kniha - autor Mark Lowery, 232 stran, česky, Polotuhá flexo Třináctiletý Martin si pro svého mladšího brášku Charlieho vymyslel veliké překvapení: Tajně spolu vyrazí na dlouhatánskou cestu až na pobřeží Cornwallu. Charlie a já : 677 kilometrů od domova / Mark Lowery ; přeložil Martin Světlík Lowery, Mark, Věčný odkaz lásky / Janette Okeová ; přeložila Wanda Dobrovská Charlie a já: 677 kilometrů od domova (978-80-257-2948-9) Kniha - autor Mark Lowery, 232 stran, česky, Polotuhá flexo Třináctiletý Martin si pro svého mladšího brášku Charlieho vymyslel veliké překvapení: Tajně spolu vyrazí na dlouhatánskou cestu až na pob... Největší výběr za nejlepší ceny zboží Teplo domova v nejvyšší kvalitě. Charlie a já: 677 kilometrů od domov...

INFORMACE

AUTOR
Mark Lowery
DIMENZE
6,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Charlie a já: 677 kilometrů od domova.pdf

POPIS

Třináctiletý Martin si pro svého mladšího brášku Charlieho vymyslel veliké překvapení: Tajně spolu vyrazí na dlouhatánskou cestu až na pobřeží Cornwallu. Opět se tam totiž objevil delfín, z kterého byl Charlie vloni v létě tak nadšený. Jenže takové dobrodružství není nic snadného. Zvlášť když máte bratra, jako je Charlie. A když vás na každém nádraží hledá policie, kterou zalarmovali vaši rodiče. A když potkáte holku, která u sebe očividně má vlastnoručně vyrobenou bombu! A ke všemu jste na pomoc téhle holky odkázaní. To je prostě zapeklitá situace. Charlie je nezvladatelný, drzý, přesto naprosto výjimečný kluk, jediný z milionu, a Martin mu chce být tím nejlepším bratrem na světě. Protože čas nemilosrdně běží… Román byl nominován na CILIP CARNEGIE MEDAL 2019 a vysloužil si jen samou chválu kritiků i čtenářů. Překladová práva byla prodána do 9 zemí. „Cesta obou hrdinů je praštěná, poetická, zábavná, smutná – a na závěr se ukáže, že všechno je jinak, než jste si mysleli. Tak moc jinak, že to člověku rve srdce.“ (Berliner Zeitung) „Mark Lowery napsal střelený příběh s mnoha zápletkami a zádrhely – a s pořádnou dávkou humoru. Čtenář by si přál, aby tahle jízda nikdy neskončila. (…) Nádherný závěr. “ (Der Tagesspiegel) „Skvělý román, zábavný a zároveň smutný … citlivý příběh o bratrské lásce i o velké ztrátě.“ (The Sunday Times) „Silný a dojemný příběh… Charlie a já vypráví o lásce a rodině. Rozhodně stojí za přečtení.“ (North Somerset Teacher´s Book Award) „Tenhle román je čtenářským potěšením… humorný, s překvapivým koncem, který vás chytne za srdce.“ (The School Librarian) „Mark Lowery napsal výjimečný příběh. Jeho čtenáři budou plakat stejnou měrou smíchy i smutkem.“ (Books for Keeps)

Chcete si přečíst knihu?Charlie a já: 677 kilometrů od domova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Lowery. Číst Charlie a já: 677 kilometrů od domova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY