Stribur

Stribur - Vlado Ríša | I15cajalco.com

... přijme poznání na rande, ale to se příliš nevydaří, neboť mu do očí o sobě tvrdí, že je rodová čarodějka pečující na Vítkově o dryády ... Ríša, Vlado : Stribur ... ... transporting inventories ro the L.I. SPEAR, d£stribur/ng then to the appropriate store— S-1 stores 12 million items rootnu, maintaining the storage spaces, then delivering {tens as needed by other SQUADRON so. has so are The Of 30 divided classes. spaces Informace / Anotace ke knize: Stribur. Baskeťák Tomáš Anděl učí chemii na vysoké a spoléhá pouze na vědu. Jednoho večera zažene dvojici ... Stribur - Vlado Ríša | Elektronická kniha na Alza.cz ... . spaces Informace / Anotace ke knize: Stribur. Baskeťák Tomáš Anděl učí chemii na vysoké a spoléhá pouze na vědu. Jednoho večera zažene dvojici obejdů, kteří v žižkovském tunelu ohrožovali půvabnou dívku. Mladičká Eleonora přijme poznání na rande, ale to se příliš nevydaří, neboť mu do očí o sobě tvrdí, že je ... Kniha, Baskeťák Tomáš Anděl učí chemii na vysoké a spoléhá pouze na vědu. Jednoho večera zažene dvojici obejdů, kteří v žižkovském tunelu ohrožovali půvabnou dívku. Ml, Vlado Ríša Objednávejte knihu Stribur v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Vlado Ríša
DIMENZE
11,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Stribur.pdf

POPIS

Baskeťák Tomáš Anděl učí chemii na vysoké a spoléhá pouze na vědu. Jednoho večera zažene dvojici obejdů, kteří v žižkovském tunelu ohrožovali půvabnou dívku. Mladičká Eleonora přijme poznání na rande, ale to se příliš nevydaří, neboť mu do očí o sobě tvrdí, že je rodová čarodějka pečující na Vítkově o dryády a víly. Tomášpřesto souhlasí s doprovodem hezké sedmnáctky na jednu noční výpravu. Nevěřícího chemika však Eleonora zavede do pestrého světa fantastických bytostí, přizpůsobených moderním časům. Nejen současná Praha se tak pro něj změní v pozoruhodné dějiště dobrodružství, kde není nouze o magii a nebezpečná překvapení.

Chcete si přečíst knihu?Stribur ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlado Ríša. Číst Stribur Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY