Tajemství pyramid

Tajemství pyramid - Magdalena Zachardová | I15cajalco.com

...m článek? Sdílejte ho! Facebook Twitter E-mail ... Tajemství léčivých pyramid - NašeHvězdy.cz ... . Fascinuje vás tajemství starodávných pyramid? Víte, že uvnitř jejich trojhranného prostoru je tak mocná energie, že dochází k léčení lidí, uzdravování zvířat a urychlení růstu rostlin? Využijte to také pro sebe! Tajemství pyramid a planeta Nibiru. ... Pouze pohledem z výšky, za určitých světelných podmínek, je vidět, že základna pyramid není čtvercová, základna pyramid tvoří čtyřcípou hvězdu a jejich stěny mají osm stran. Ne vždy, ačkoliv si to myslíme, vidíme pří ... Tajemství pyramid: Populární hypotézy ... . Ne vždy, ačkoliv si to myslíme, vidíme přímo před sebou realitu takovou, jaká skutečně je. ... Tajemství bosenských pyramid / Mystery of the Bosnian pyramids. 157 likes. Akce a aktivity, které souvisí s filmovým turné Vinka Totice o pyramidách v Bosně. Events and activities related with movie... Fakta, skutečné osudy, to vše a ještě mnohem více vám nabídnou Dokumentární filmy. Nabízíme nyní DVD Tajemství pyramid za 89 Kč. Vzrušující tajemství pyramid. Také listopadové Literární noviny zveřejnily letos článek o pohledu psychotroniků na význam pyramid. Byly to energetické duchovní generátory, navrhují často alternativní badatelé. Tajemství pyramid: rané hypotézy První hypotéza zvážená v roce 2006pokoušet se odhalit tajemství velké pyramidy, bylo použití pyramidy jako hrobky pro faraóna. Moderní badatelé tento názor vyvrátili a tvrdili, že pyramida z Cheopsu nikdy nesloužila jako hrob - má zcela jiný účel. Stavba egyptských pyramid zůstává nevyřešenou záhadou. Nadále zbývá odhalit nespočet skrytých pyramid a zasypaných důkazů. Egyptologové a archeologové však vyvinuli nový nástroj, který využívá letecké a satelitní snímky, jež poskytují cenná a nová vodítka o umístění, budování a vývoji těchto staveb. Tajemství pyramid - dokument. 5. 11. 2018 7:56:04. Poutavý dokumentární film podrobně zkoumá jeden ze sedmi divů světa - Velké Pyramidy v Egyptě. Tajemství, které tyto epické stavby obklopuje už po staletí, je zdrojem různých teorií, od vědeckých až po skutečně bizarní. Tajemstvi pyramid Mysteries of the Pyramids; Doku...

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Zachardová
DIMENZE
8,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství pyramid.pdf

POPIS

Pyramidy v Gíze nebo mayské pyramidy z Yucatánu všichni dobře známe. Po staletí vzbuzují údiv, ale především je kolem nich řada otázek a dosud nerozluštěných tajemství. Tak napříkladkde se naučili stavitelé pyramid tak přesně zaměřovat a mělo pro ně nějaký význam,že se jedná onám dnes známé ?? A jak je možné,že podobné stavby vznikaly přibližně ve stejnédobě na tak vzdálených místech, jako je starověký Egypt a Jižní Amerika? Jsou skutečně stavby rozeseté po celém světě a všech světadílech pyramidami a zikkuraty, nebo jde jen o náhodu,že mají podobný tvar? Na tyto a další otázky se snaží nalézt odpovědi tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství pyramid ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Zachardová. Číst Tajemství pyramid Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY