Tajemství pyramid

Tajemství pyramid - Magdalena Zachardová | I15cajalco.com

... až po skutečně bizarní. Nicméně podrobný výzkum,… Tajemství pyramid / La révélation des pyramides (2011) | ČSFD ... Tajemství léčivých pyramid - NašeHvězdy.cz ... .cz Objednávejte knihu Tajemství indiánských pyramid v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Tajemství pyramid: Jak byla postavena Velká pyramida v Gíze? 10:18, 09. října 2017 Autor: Globe24.cz V novém dokumentu, vyslaném britským Channel 4, představili archeologové nové důkazy o tom, jak byla postavena Velká pyramida v Egyptě. Nové objevy ve starém Egyptě - Tajemství pyramid. 00:00:01 Když jsme připravovali natáčení tohoto dílu našeho ser ... Tajemství pyramid: Populární hypotézy ... . Nové objevy ve starém Egyptě - Tajemství pyramid. 00:00:01 Když jsme připravovali natáčení tohoto dílu našeho seriálu, 00:00:05 zpočátku se zdálo, že máme štěstí. Profesor Miroslav Verner 00:00:10 právě vydal svoji knihu Pyramidy - tajemství minulosti. Tajemství léčivých pyramid. Líbí se Vám článek? Sdílejte ho! Facebook Twitter E-mail. Fascinuje vás tajemství starodávných pyramid? Víte, že uvnitř jejich trojhranného prostoru je tak mocná energie, že dochází k léčení lidí, uzdravování zvířat a urychlení růstu rostlin? Využijte to také pro sebe! Tajemství pyramid a planeta Nibiru. ... Pouze pohledem z výšky, za určitých světelných podmínek, je vidět, že základna pyramid není čtvercová, základna pyramid tvoř...

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Zachardová
DIMENZE
5,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství pyramid.pdf

POPIS

Pyramidy v Gíze nebo mayské pyramidy z Yucatánu všichni dobře známe. Po staletí vzbuzují údiv, ale především je kolem nich řada otázek a dosud nerozluštěných tajemství. Tak napříkladkde se naučili stavitelé pyramid tak přesně zaměřovat a mělo pro ně nějaký význam,že se jedná onám dnes známé ?? A jak je možné,že podobné stavby vznikaly přibližně ve stejnédobě na tak vzdálených místech, jako je starověký Egypt a Jižní Amerika? Jsou skutečně stavby rozeseté po celém světě a všech světadílech pyramidami a zikkuraty, nebo jde jen o náhodu,že mají podobný tvar? Na tyto a další otázky se snaží nalézt odpovědi tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství pyramid ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Zachardová. Číst Tajemství pyramid Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY