H2O a pastýřové snů

H2O a pastýřové snů - Galina Miklínová, | I15cajalco.com

...kryté do snů. Dobrodružná kniha pro malé i velké udělá radost nejen vám ... Křest knihy H2O a pastýřové snů v novém R café by Veolia ... ... ... Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia. Tento web využívá cookies.Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím H2O a pastýřové snů - Petr Stančík . Hugo, Hubert a Ofélie, parta žáků základní školy Evelíny Saturejkové, s pomocí zmenšovacího paprsku tentokrát luští tajuplné poselství ukryté do snů, řeší záhadu lidí čučících do skříněk s kličkou a vydává se na výpravy v létající dodávce Citroën typ H z vlnitého plechu, aby překazili pikle zlotřilého vědce ... H₂O a pastýřové snů. To chci . Sci-fi o klanu H2O, jehož členové se ... H2O a pastýřové snů - Galina Miklínová, Petr Stančík od ... ... ... H₂O a pastýřové snů. To chci . Sci-fi o klanu H2O, jehož členové se pomocí zmenšovadla dostávají na různé dobrodružné výpravy. Uloženo v: Hlavní autor: Petr Stančík, 1968- Další autoři: Galina Miklínová, 1970- Typ dokumentu: Knihy. Rozsah: 85 stran : Z cyklu: ......

INFORMACE

AUTOR
Galina Miklínová,
DIMENZE
10,87 MB
NÁZEV SOUBORU
H2O a pastýřové snů.pdf

POPIS

Hugo, Hubert a Ofélie, parta žáků základní školy Evelíny Saturejkové, s pomocí zmenšovacího paprsku tentokrát luští tajuplné poselství ukryté do snů, řeší záhadu lidí čučících do skříněk s kličkou a vydává se na výpravy v létající dodávce Citroën typ H z vlnitého plechu, aby překazili pikle zlotřilého vědce Vulpese. O překvapivý závěr se postará přístroj zvaný mozkocuc a zoubky mluvícího kuňáka Kuneše. Knížka je plná vtipu, zajímavostí a obrázků. Vyšla s laskavou podporou skupiny Veolia Česká republika. Hodí se nejvíc pro čtenáře od 12 do 14 let, my ale dobře víme, že ji tajně čtou i rodiče.

Chcete si přečíst knihu?H2O a pastýřové snů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Galina Miklínová,. Číst H2O a pastýřové snů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY