Konkurz na nevěstu

Konkurz na nevěstu - Helen Hoangová | I15cajalco.com

... a setkat se zde s potencionálním manželem ... Konkurz na nevěstu - Knihy.cz ... . Romantický příběh o různých podobách lásky. Khai Diep necítí ... Konkurz na nevěstu - Hoangová Helen - Khai Diep necítí téměř nic. Trochu podráždění, když mu někdo přemístí věci, spokojenost, když mu do poslední položky sedí účetní knihy. Nechce si přiznat, že emoce jen odlišně zpracovává, neboť je autista. Namíst Beletrie > Společenské romány > Konkurz na nevěstu. Konkurz na nevěstu. katalogové číslo: 1 ... Konkurz na nevestu helen hoang | HLEDEJCENY.cz ... . Konkurz na nevěstu. katalogové číslo: 18051: EAN: 9788075462343: Způsob dodání: ... Odcestuje domů do Vietnamu, aby mu našla nevěstu. Esmeralda Tranová, dívka americko-vietnamského původu, žijící v slamech Ho Či Minova Města, má pocit, že nikam nepatří. Pak se ... Hledáte Konkurz na nevěstu od Helen Hoangová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Konkurz na nevěstu - Hoang Helen. Khai Diep necítí téměř nic. Trochu podráždění, když mu někdo přemístí věci, spokojenost, když mu do poslední položky sedí účetní knihy. Nechce si přiznat, že emoce jen odlišně zpracovává, neboť je autista. Namísto toho dojde k závěru, že je divný, a rozhodne se vyhýbat lásce. Když jste začala s jidiš hudbou vystupovat, a mít hodně koncertů, tak vás z místní židovské komunity pozvali na přehrávky, a tam se ukázalo, že je to spíše konkurz na nevěstu pro synovce jedné významné dámy. Co to zjištění s vámi jako rebelkou udělalo? „Moc to se mnou neudělalo, protože Rubin byl pěkný chlap. ... Kniha: Konkurz na nevěstu - ...

INFORMACE

AUTOR
Helen Hoangová
DIMENZE
5,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Konkurz na nevěstu.pdf

POPIS

Khai Diep necítí téměř nic. Trochu podráždění, když mu někdo přemístí věci, spokojenost, když mu do poslední položky sedí účetní knihy. Nechce si přiznat, že emoce jen odlišně zpracovává, neboť je autista. Namísto toho dojde k závěru, že je divný, a rozhodne se vyhýbat lásce. Jeho matku to dohání k zoufalství, a proto začne jednat. Odcestuje domů do Vietnamu, aby mu našla nevěstu. Esmeralda Tranová, dívka americko-vietnamského původu, žijící v slamech Ho Či Minova Města, má pocit, že nikam nepatří. Pak se objeví příležitost: vdát se za Američana a změnit život celé rodině. Svádění Khaie však nejde tak, jak měla v úmyslu. Lekce lásky totiž fungují jen na ni. Beznadějně se zamiluje do muže, který se domnívá, že její náklonnost nikdy nedokáže opětovat. Esme musí Khaie přesvědčit, že láska má nejrůznější podoby. Khai zase musí vyřešit hlavolam vlastního srdce. Podaří se jim najít společné štěstí?

Chcete si přečíst knihu?Konkurz na nevěstu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helen Hoangová. Číst Konkurz na nevěstu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY