Oblékáme italské panenky - Sofia

Oblékáme italské panenky - Sofia - - | I15cajalco.com

... neděle a svátky zavřeno. Objednávejte knihu Oblékáme italské panenky Sofia v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Starozitne panenky a jejich ceny levně | Blesk zboží ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Oblékáme italské panenky - Sofia Nakladatel: Presco Group Ella & Max EAN: 9788088276869 ISBN: 978-80-88276-86-9 Popis: 1× kniha, kroužková, 80 stran, česky Rozměry: 12 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Tentokrát nebudeme za poznávaním cudzích krajín cestovať až na kraj sveta, ale zostaneme… 4,79 € Ce ... Oblékáme italské panenky SOFIA - Omalovánky - JINOHRÁTKY ... . vydání) Tentokrát nebudeme za poznávaním cudzích krajín cestovať až na kraj sveta, ale zostaneme… 4,79 € Cena s DPH. 6,39 € Oblékáme italské panenky SOFIA - Omalovánky. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka. Kreativní omalovánky, spousta samolepek. Celý popis. 159. 159 Kč Cena je uvedena včetně DPH. Skladem 5+ kusů ... Série, která našla své obdivovatele již v téměř třiceti zemích světa, přichází s dalším… 159 Kč Cena vč. DPH. Oblékáme španělské panenky Ines - omalovánk Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Omalovánky. Máte vybrané filtry: panenka 0 hodnocení Oblékáme italské panenky - Sofia 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Série, která našla své obdivovatele již v téměř třic...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Oblékáme italské panenky - Sofia.pdf

POPIS

Série, která našla své obdivovatele již v téměř třiceti zemích světa, přichází s dalším titulem, který malým čtenářům představí italský vkus a temperament prostřednictvím panenky Sofie. Kreativní omalovánky, spousta samolepek. Tyto knížky zkrátka obsahují vše, co je třeba k vytvoření nesčetných modelů podle cizokrajné módy. Tradicemi inspirované náměty podněcují fantazii, a k tomu se děti dozvědí i spoustu zajímavých informací navrch! Jak jejich vrstevníci v Itálii bydlí, jak se zdraví, učí a baví, na jakých specialitách si pochutnávají? Víte, jak chutná mozzarella, tiramisu nebo o kolik je vychýlená proslulá šikmá věž v Pise? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte, vydáte-li se za poznáním s našimi panenkami. A ke každé knížce navíc dostanete krásný náramek pro štěstí!

Chcete si přečíst knihu?Oblékáme italské panenky - Sofia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Oblékáme italské panenky - Sofia Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY