Jak se domluvit s tygrem: aneb učíme se tygrijsky

Jak se domluvit s tygrem: aneb učíme se tygrijsky - Petr Kopsa, | I15cajalco.com

...ygrijsky . Kamila Kopsov ... Rodíme se ale s velmi omezenými komunikačními schopnostmi a hlavně s určitými vrozenými komunikačními typy ... Jak se domluvit s tygrem aneb učíme se tygrijsky - kniha ... ... . Vyznat se v komunikačních typech zejména dětí a pochopit, co to znamená v běžném životě, pomůže tato kniha. ... To všechno vám zodpoví kniha ... Jak se domluvit s tygrem Autor: Kopsa, Petr a Kopsová, Kamila Nakladatel: Edika EAN: 9788026610465 ISBN: 978-80-266-1046-5 Ilustrace: Vančurová, Tereza Popis: 1× kniha, 1× Ostatní, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 20,5 × 20,6 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Jak se domluvit s tygrem aneb učíme se tygrijsky, Kamila Kopsová, Petr Kops. EDIKA Komunikujeme s dětmi doma i ve škole. Potřeb ... Jak se domluvit s tygrem - Petr Kopsa, Kamila Kopsová ... ... . vydání) Jak se domluvit s tygrem aneb učíme se tygrijsky, Kamila Kopsová, Petr Kops. EDIKA Komunikujeme s dětmi doma i ve škole. Potřeba komunikovat je přirozenou potřebou všech lidí. Přímo ovlivňuje nás a lidi v okolí. Úspěšná komunikace přispívá ke spokojenému a pohodovějšímu životu. Kniha + doplněk: Jak se domluvit s tygrem -- aneb učíme se tygrijsky - Kopsová, Kamila; Kops, Petr ; Potřeba komunikovat je přirozenou potřebou všech lidí. Přímo ovlivňuje nás a lidi v okolí. Úspěšná komunikace přispívá ke spokojenému a pohodovějšímu životu. Rodíme se ale s ... Název: Jak se domluvit s tygrem aneb učíme se tygrijsky. Autor: Kopsovi Kamila a Petr. Titul je zařazen do žánrů: Učebnice, vzdělání › Pedagogika, metodika výuky; Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-266-1046-5. EAN: 9788026610465. Objednací kód: NA268262 Název: Jak se domluvit s tygrem aneb Učíme se...

INFORMACE

AUTOR
Petr Kopsa,
DIMENZE
11,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se domluvit s tygrem: aneb učíme se tygrijsky.pdf

POPIS

Potřeba komunikovat je přirozenou potřebou všech lidí. Přímo ovlivňuje nás a lidi v okolí. Úspěšná komunikace přispívá ke spokojenému a pohodovějšímu životu. Rodíme se ale s velmi omezenými komunikačními schopnostmi a hlavně s určitými vrozenými komunikačními typy. Tato kniha vám pomůže vyznat se v komunikačních typech, zejména u dětí. Pochopíte, jak ovlivňují člověka již od dětství a budete moci tuto znalost využít v běžném životě.

Chcete si přečíst knihu?Jak se domluvit s tygrem: aneb učíme se tygrijsky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Kopsa,. Číst Jak se domluvit s tygrem: aneb učíme se tygrijsky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY