Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům

Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům - Ondřej Neumann (ed.) | I15cajalco.com

...l v roce 1983 vydávat v Německu, v Československu pak po roce 1989 zkušenosti dokonale zúročil ... Čeští novináři po roce 1989 aneb Od svobody k oligarchům ... ... ... EOF ... l v roce 1983 vydávat v Německu, v Československu pak po roce 1989 zkušenosti dokonale zúročil. Proslavil se i tím, že v době opoziční smlouvy (menšinová vláda ČSSD v čele s Milošem Zemanem stála v letech 1998-2002 na smluvní podpoře poslanců ODS v čele s Václavem Klausem) vytrvale do záhlaví ... ...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Neumann (ed.)
DIMENZE
12,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům.pdf

POPIS

Čeští novináři po roce 1989: od svobody k oligarchům. Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo pro vás zprávy tvoří? Světem českých novinářů vás s profesionálním vhledem provede redakce platformy HlídacíPes.org organizované Ústavem pro nezávislou žurnalistiku. Nahlédnete pod prsty nejrůznějších médií. Řeč přijde i na nejdůležitější kauzy s nimi spojené.

Chcete si přečíst knihu?Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Neumann (ed.). Číst Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY