Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům

Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům - Ondřej Neumann (ed.) | I15cajalco.com

...ní od doyena redakce. ... Čeští novináři po roce 1989 aneb Od svobody k oligarchům ... Čeští novináři po roce 1989 aneb Od svobody k oligarchům ... ... . 17.01.2020. Autor: cPress. Popisek: Šok! Hrůza! Média! ... Víte, jak se v nich orientovat? Světem tištěných i elektronických médií vás provede publikace Šok! Hrůza! Média ... Čeští novináři po roce 1989: od svobody k oligarchům. Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo pro vás zprávy tvoří? Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? ... Šok! Hrůza! Média! Listovanie. Šok! Hrůza! M ... EOF ... . Víte, jak se v nich orientovat? ... Šok! Hrůza! Média! Listovanie. Šok! Hrůza! Média! Hlíd...

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Neumann (ed.)
DIMENZE
3,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům.pdf

POPIS

Čeští novináři po roce 1989: od svobody k oligarchům. Média dnes doslova hýbou společností. Víte, jak se v nich orientovat? Kdo vlastní české sdělovací prostředky a jak se to odráží v jejich obsahu? Tušíte, co se odehrává v novinářském světě a kdo pro vás zprávy tvoří? Světem českých novinářů vás s profesionálním vhledem provede redakce platformy HlídacíPes.org organizované Ústavem pro nezávislou žurnalistiku. Nahlédnete pod prsty nejrůznějších médií. Řeč přijde i na nejdůležitější kauzy s nimi spojené.

Chcete si přečíst knihu?Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Neumann (ed.). Číst Šok! Hrůza! Média!: Češti novináři po roce 1989 - Od svobody k oligarchům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY