Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání

Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání - Dagmar Šafránková | I15cajalco.com

...h stav v ČR 3.3 Předmět andragogických teorií a výzkumu 3 ... Kniha: Pedagogika -- 2., aktualizované a rozšířené vydání ... ... .4 Andragogika a pedagogika 3.5 Andragogická teorie a andragogická praxe 4. Funkce vzdělávání dospělých - makrosociální pohled 4.1 Pohled ekonomických věd 4.1.1 Teorie ... Finanční matematika v praxi Kniha se komplexně a prakticky věnuje všem klíčovým oblastem finanční matematiky, používaným při řízení osobních financí a v podnikové sféře. Nejvýraznější... Andragogika: 2., aktualizované a rozš ... Finanční matematika v praxi - 2., aktualizované a ... ... . Nejvýraznější... Andragogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání. Beneš Milan. Grada Publishing, a.s., Oct 9, 2014 - Education - 176 pages. ... MŠMT musí může myšlení např než oblasti vzdělávání obsahy OECD organizace orientace osobnosti osvěta osvícenství ovšem pedagogika plánován ... 2.3.2 Vztahy mezi vzděláváním učitelů základních škol a středoškolských profesorů 2.3.3 Obsah, struktura a délka studia 3. PEDAGOGIKA A JEJÍ VĚDNÍ PROFIL (Jaroslav Koťa) 3.1 Otázky vědního profilu pedagogiky 3.2 Pedagogika jako věda o výchově 3.2.1 Výchova a vzdělání 3.3 Pedagogické vědní disciplíny Všechny knihy Psychologie a pedagogika Pedagogika Předškolní pedagogika. Dítě a mateřsk...

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Šafránková
DIMENZE
6,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání.pdf

POPIS

Základním cílem učebnice je především podporovat tvořivost a prostřednictvím variabilních úkolů a otázek umožnit reflexi vlastního učení. Nejde tedy o pouhé zvládnutí teorie poznání z oblasti výchovy a vzdělávání, ale především o hledání jeho smyslu a vývoje v různých kontextech. Naučíte se: • porozumět pedagogice jako vědě o člověku• pochopit proměny pedagogiky v 21. století s ohledem na digitalizaci vzdělávání a okolního světa• používat kritické myšlení při hodnocení změn, inovací a situací v pedagogickém procesu Druhé vydání knihy reaguje na současné proměny výchovy a vzdělávání v souvislosti s koncepty Průmysl 4.0 a Práce 4.0. Do textu jsou zařazeny nové informace a úkoly, které potvrzují nezbytnost změn v tomto ohledu.  Kniha je určena především studentům středoškolského pedagogického vzdělávání a studujícím učitelství na pedagogických i jiných fakultách, ale také začínajícím učitelům, vychovatelům a všem ostatním, kteří mají touhu po vědění a zajímá je putování pedagogickou teorií a praxí.

Chcete si přečíst knihu?Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Šafránková. Číst Pedagogika: 2., aktualizované a rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY