Rudý Zeman

Rudý Zeman - Jaroslav Kmenta | I15cajalco.com

...y týkající se financování jeho předvolební kampaně a nabízí nové informace o lidech v jeho blízkém okolí ... Rudý Zeman - volné pokračování audioknižního bestselleru ... ... . MILOŠ ZEMAN se učí hrát tanky Petr Voráček. Loading... Unsubscribe from Petr Voráček? ... Rudý Tankista 293,166 views. 3:08 ⚡️World of Tanks 𝐅𝟐𝐅 #𝟏: ... Rudý Zeman je opět příběhem novinářského pátrání, které jde do hloubky zásadních politických etap Miloše Zemana a jeho vztahů. A rozebírá také okolnosti mocenského paktu s oligarchou Andrejem Babišem. Rudý Zeman tak volně navazuje na kn ... Rudý Zeman - Jaroslav Kmenta | KOSMAS.cz - vaše ... ... . A rozebírá také okolnosti mocenského paktu s oligarchou Andrejem Babišem. Rudý Zeman tak volně navazuje na knihu Boss Babiš, která vyšla v roce 2017 a která se hned poté stala bestsellerem. Rudý Zeman se jmenuje obsáhlá nová kniha, která pojednává především o práci svého autora, novináře Jaroslava Kmenty. Je to také kniha o lidech z okolí prezidenta Miloše Zemana. A v některých pasážích to je i kniha o Miloši Zemanovi. Rudý Zeman Autor: Kmenta, Jaroslav Nakladatel: JKM - Jaroslav Kmenta EAN: 9788087569351 ISBN: 978-80-87569-35-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 470 stran, česky Rozměry: 15,8 × 20,3 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Rudý Zeman je opět příběhem novinářského pátrání, které jde do hloubky zásadních politických etap Miloše Zemana a jeho vztahů. A rozebírá také okolnosti mocenského paktu s oligarchou Andrejem Babišem. Rudý Zeman tak volně navazuje na knihu Boss Babiš, která vyšla v roce 2017 a která se hned poté stala bestsellerem. Rudý Zeman je opět příběhem novinářského pátrání, které jde do hloubky zásadních politických etap Miloše Zemana a jeho vztahů. A rozebírá také okolnosti mocenského paktu s oligarchou Andrejem Babišem. Rudý Zeman tak volně navazuje na knihu Boss Babiš, která vyšla v roce 2017 a která se hned poté stala bestsellerem. Rudý Zeman je opět příběhem novinářského pátrání, které jde do hloubky zásadních politických etap Miloše Zemana a jeho vztahů. A rozebírá také okolnosti mocenského paktu s oligarchou Andrejem Babišem. Rudý Zeman tak volně navazuje na knihu Boss Babiš, která vyšla v ro...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Kmenta
DIMENZE
10,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Rudý Zeman.pdf

POPIS

Jde o investigativní portrét prezidenta Miloše Zemana. Autor v ní hledá odpověď na otázku, kdo stál za financováním jeho předvolební kampaně. Přináší nové informace a souvislosti o lidech z blízkého okolí prezidenta Zemana. Důkladně rozebírá také to, komu a proč se Miloš Zeman mstí. Rudý Zeman vykresluje politickou atmosféru doby, v níž žijeme. Jde v ní nejen o vliv a moc, ale i o peníze a geostrategické zájmy rozděleného světa. Rudý Zeman je opět příběhem novinářského pátrání, které jde do hloubky zásadních politických etap Miloše Zemana a jeho vztahů. A rozebírá také okolnosti mocenského paktu s oligarchou Andrejem Babišem. Rudý Zeman tak volně navazuje na knihu Boss Babiš, která vyšla v roce 2017 a která se hned poté stala bestsellerem.

Chcete si přečíst knihu?Rudý Zeman ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kmenta. Číst Rudý Zeman Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY