Buď sám sebou – jdi vlastní cestou

Buď sám sebou – jdi vlastní cestou - Karel Spilko | I15cajalco.com

... World Tour, 2014 (1.) - váz., 152 str. EAN: 9788087913017 Buď sám sebou - jdi vlastní cestou ... Buď sám sebou - jdi vlastní cestou - Karel Spilko | Knihy ... ... . Kdo napsal knihu Buď sám sebou - jdi vlastní cestou? Autorem je Karel Spilko. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Tyto informace najdete i v posledně publikovaných knihách Buď sám sebou - jdi svou vlastní cestou, Surfování na vlnách života a Probuď se ze snu. Pro ty, které se teprve začínají zajímat o tuto oblast, doporučuji i dříve vydané knih ... Buď sám sebou - jdi vlastní cestou - Karel Spilko | Knihy ... ... . Pro ty, které se teprve začínají zajímat o tuto oblast, doporučuji i dříve vydané knihy Tvořivé myšlenky - řiďte si svůj život tak, jak sami chcete, Žijte odvážně ... Buď sám sebou - jdi vlastní cestou. Spilko, Karel. Vydání: Trans World Tour 2014 | Jazyk: čeština | Signatura: L 18972. Pokyny a rady ke zkvalitnění života a dosažení životní harmonie. Kupte knihu Buď sám sebou - jdi vlastní cestou (Karel Spilko) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Porovnání cen sam sebou vlastnou cestou, srovnání cen sam sebou vlastnou cestou na portálu HLEDEJCENY.cz. « Buď sám sebou a jdi svou vlastní cestou. Buď sám sebou. anonym Plná velikost je400 × 336 pixel ... Objednávejte knihu Buď sám sebou - jdi vlastní cestou v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha: Buď sám sebou - jdi vlastní cestou (Karel Spilko). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
Karel Spilko
DIMENZE
9,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď sám sebou – jdi vlastní cestou.pdf

POPIS

V této knížce najdete znovu cestu ke svému životu. Získáte chuť žít – a to není málo. Spolu nebudeme filozofovat, ale podáte si ruku se samotným životem. Jsme tady všichni na krátkou chvíli a byla by škoda stát celý život na nástupišti při čekání na ten „správný“ vlak. Již dávno totiž v tom „správném“ vlaku sedíte, jen si to musíte uvědomit. Nic víc pro to nemusíte udělat. A pokud se vám při samotné jízdě zatočí hlava, tak jen proto, že už jste ji dlouho nevystrčili z okna a nenechali si větrem pořádně rozcuchat vlasy. Ať se práší za vaším kočárem……protože pokud se práší, tak žijete! Nepřestávej se usmívat Neber život tak vážně a nepřestávej vše zlehčovat. Raduj se z maličkostí, které potkáš a občas to celé obrať naruby. Hlavně se nepřestávej usmívat. Věř, o nic ve skutečnosti nejde, protože všechno je jen a jen hra. Čím dříve to poznáš, tím více si všeho užiješ.

Chcete si přečíst knihu?Buď sám sebou – jdi vlastní cestou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Spilko. Číst Buď sám sebou – jdi vlastní cestou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY