Buď sám sebou – jdi vlastní cestou

Buď sám sebou – jdi vlastní cestou - Karel Spilko | I15cajalco.com

...jen tím, kým MÁŠ být. Respektuj svou podstatu ... Buď sám sebou - jdi vlastní cestou - Karel Spilko | Knihy ... ... . Respektuj svůj Zdroj, protože on je tím, čím ve svém jádru jsi. Buď sám sebou - jdi vlastní cestou Autor: Spilko, Karel Nakladatel: Trans World Tour EAN: 9788087913017 ISBN: 978-80-87913-01-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 12 × 17 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání) Buď sám sebou - jdi vlastní cestou Author: Karel Spilko Created Date: 11/14/2016 8:09:36 AM ... Popis produktu Buď sám sebou - jdi vlastní ... Buď sám sebou - jdi vlastní cestou - Karel Spilko | Knihy ... ... ... Popis produktu Buď sám sebou - jdi vlastní cestou. V této knížce najdete znovu cestu ke svému životu. Získáte chuť žít - a to není málo. Spolu nebudeme filozofovat, ale podáte si ruku se samotným životem. Jsme tady všichni na krátkou chvíli a byla by škoda stát celý život na nástupišti při čekání na ten ... Buď sám sebou - jdi vlastní cestou | V této knížce najdete znovu cestu ke svému životu. Získáte chuť žít - a to není málo. Spolu nebudeme filozofovat, ale podáte si ruku se samotným životem. Jsme tady všichni na krátkou chvíli a byla by škoda stát celý život na nástupišti při čekání na ten „správný" vlak. Buď sám sebou - jdi vlastní cestou. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bib...

INFORMACE

AUTOR
Karel Spilko
DIMENZE
3,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Buď sám sebou – jdi vlastní cestou.pdf

POPIS

V této knížce najdete znovu cestu ke svému životu. Získáte chuť žít – a to není málo. Spolu nebudeme filozofovat, ale podáte si ruku se samotným životem. Jsme tady všichni na krátkou chvíli a byla by škoda stát celý život na nástupišti při čekání na ten „správný“ vlak. Již dávno totiž v tom „správném“ vlaku sedíte, jen si to musíte uvědomit. Nic víc pro to nemusíte udělat. A pokud se vám při samotné jízdě zatočí hlava, tak jen proto, že už jste ji dlouho nevystrčili z okna a nenechali si větrem pořádně rozcuchat vlasy. Ať se práší za vaším kočárem……protože pokud se práší, tak žijete! Nepřestávej se usmívat Neber život tak vážně a nepřestávej vše zlehčovat. Raduj se z maličkostí, které potkáš a občas to celé obrať naruby. Hlavně se nepřestávej usmívat. Věř, o nic ve skutečnosti nejde, protože všechno je jen a jen hra. Čím dříve to poznáš, tím více si všeho užiješ.

Chcete si přečíst knihu?Buď sám sebou – jdi vlastní cestou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Spilko. Číst Buď sám sebou – jdi vlastní cestou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY