Muž, který nedržel basu

Muž, který nedržel basu - Christof Weigold | I15cajalco.com

...úmrtí. Po stopě pachatelů se vydává soukromý detektiv Hardy Engel ... Muž, který nedržel basu: Hollywood 1921, První případ ... ... . Mladá herečka Virginia... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Muž, který nedržel basu. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Muž, který nedržel basu. WEIGOLD Christof. Info: Euromedia Group - Kalibr, 2019 (1.) - váz., 520 str. Z něm. přel. T. Kurka EAN: 9788076177185 Muž, který nedržel basu Christof Weigold. Hollywood 1921, První případ Harryho Engela. Cena v prodejně: 399 ... Muž, který nedržel basu | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Hollywood 1921, První případ Harryho Engela. Cena v prodejně: 399 K ... Hledáte Muž, který nedržel basu od Weigold Christof? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Muž, který nedržel basu; Zařazeno v kategoriích: Krimi, detektivky. Muž, který nedržel basu Christof Weigold ... Strhující román je prvním z řady kriminálních případů se soukromým detektivem Hardy Engelem, který odhaluje největší skandály a nevyjasněné vraždy Hollywoodu první poloviny minulého století. Muž, který nedržel basu: Hollywood 1921, První případ Harryho Engela Hollywood rozevlátých dvacátých let, prohibice a éry němého filmu byl skutečným městem hříchu. Továrnou na sny však otřásala záhadná úmrtí. Po stopě pachatelů se vydává soukromý detektiv Hardy Engel. Muž, který nedržel basu - hodnocení knihy Knihu hodnotilo 12 uživatelů. 5 : 7x: 4 Muž, který nedržel basu. katalogové číslo: 17983: EAN: 9788076177185: Způsob dodání: ... Strhující román je prvním z řady kriminálních případů se soukromým detektivem Hardy Engelem, který odhaluje největší skandály a nevyjasněné vraždy Hollywoodu první poloviny minulého století. Muž, který nedržel basu Weigold Christof. Koupit knihu. O knize: Hollywood rozevlátých dvacátých let, prohibice a éry němého filmu byl skutečným městem hříchu. Továrnou na sny však otřásala záhadná úmrtí. Po stopě pachatelů se vydává soukromý detektiv Hardy Engel. Více o e-knize Muž, který nedržel basu Hollywood rozevlátých dvacátých let, prohibice a éry němého filmu byl skutečným městem hříchu. Továrnou na sny však otřásala záhadná úmrtí. Po stopě pachatelů se vydává soukromý detektiv Hardy Engel. Muž, který nedržel basu od Christof Weigold v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Muž, který nedržel basu. Kdo napsal knihu Muž, který nedržel basu? Autorem je Christof Weigold. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace ...

INFORMACE

AUTOR
Christof Weigold
DIMENZE
3,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, který nedržel basu.pdf

POPIS

Hollywood rozevlátých dvacátých let, prohibice a éry němého filmu byl skutečným městem hříchu. Továrnou na sny však otřásala záhadná úmrtí. Po stopě pachatelů se vydává soukromý detektiv Hardy Engel. Mladá herečka Virginia Rappová umírá za záhadných okolností po návštěvě večírku u oblíbeného komika, „tlouštíka“ Roscoe Arbuckla. Obrovský skandál představuje ohrožení pro celý Hollywood. Detektiv se pouští do vyšetřování v prostředí dvou konkurenčních filmových studií a také v přistěhovaleckých kruzích kolem Carla Laemmle, zakladatele studia Universal. Utajení pravdy je v zájmu příliš mnoha osob. Když Hardy nakonec případ vyřeší, ocitne se sám v nebezpečí života, a nejen on… Strhující román je prvním z řady kriminálních případů se soukromým detektivem Hardy Engelem, který odhaluje největší skandály a nevyjasněné vraždy Hollywoodu první poloviny minulého století.

Chcete si přečíst knihu?Muž, který nedržel basu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christof Weigold. Číst Muž, který nedržel basu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY