Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život.

Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život. - Shunmyo Masuno | I15cajalco.com

... zenových aktivit pro klidnější život 100 zenových aktivit pro klidnější život Respektovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu ... Umění prostého života by Nakladatelství JOTA - Issuu ... . Informace o produktu. Popis produkt: Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život Jota Elektronická kniha Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život:100 zenových aktivit pro klidnější životRespektovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést ... 100 zenových aktivit pro klidnější život. Respektovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. Pomocí jasných, praktických a sna ... Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější ... ... ... 100 zenových aktivit pro klidnější život. Respektovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. Pomocí jasných, praktických a snadno zvládnutelných lekcí - k Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život Ihned ke čtení Elektronická kniha - 100 zenových aktivit pro klidnější život. Respektovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. - autor Shunmyo Masuno ... Umění prostého života Autor Shunmyo Masuno. 100 zenových aktivit pro klidnější život. Renomovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. Zjednodušte svůj život pomocí umění zenu a budete se cítit uvolněnější, naplněnější a znovu najdete svůj vnitřní klid. Zen je dokonalým lékem na chaos moderního života. (100 zenových aktivit pro klidnější život) Umění prostého života. Umění prostého života Pevná s přebalem lesklá. EAN: 9788075655509. Shunmyo Masuno. 100 zenových aktivit pro klidnější život. Manufacturer: JOTA. Varianta: Kniha 222 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. Availability: IHNED odesíláme ... Úvodní stránka Zdraví a životní styl Uvolnění, jóga, meditace Umění prostého živ...

INFORMACE

AUTOR
Shunmyo Masuno
DIMENZE
4,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život..pdf

POPIS

100 zenových aktivit pro klidnější život.. Renomovaný buddhistický mnich Shunmyo Masuno čerpá ze sto let staré moudrosti, aby vám ukázal, jak do moderního života vnést podstatu zen buddhismu. Pomocí jasných, praktických a snadno zvládnutelných lekcí – každý den jedné po dobu 100 dní – se naučíte zhluboka vydechnout a odstranit tak negativní emoce; myslet jasně díky prostému zařízení svého domu; večer si uspořádat boty, abyste si uspořádali i svou mysl; pěstovat květinu a pozorovat, jak roste; méně se zabývat věcmi, které nemůžete ovlivnit; a ještě mnohem víc… Dokonce si najdete i čas nemyslet vůbec na nic.Zjednodušte svůj život pomocí umění zenu a budete se cítit uvolněnější, naplněnější a znovu najdete svůj vnitřní klid.Zen je dokonalým lékem na chaos moderního života.Krásně ilustrovaný průvodce pro zpomalení, nalezení skutečného štěstí a pocitu klidu, z pera zen buddhistického mnicha Shunmya Masuna.

Chcete si přečíst knihu?Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Shunmyo Masuno. Číst Umění prostého života: 100 zenových aktivit pro klidnější život. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY