Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat

Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat - Jan Sovák | I15cajalco.com

...ro, kam se slétají divoké kachny. Dvě kachny Coffee a Cream neboli Káva a Smetana, což na ně přesně sedělo ... Romány | Deník KNIHY ... . Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Mít křídla nestačí. Jak jsme učili divoké kachny létat 2019; Andělé se nepůjčují 2009; Příběh života 2018; Atlas fauny Če ... Romány | Deník KNIHY ... . Jak jsme učili divoké kachny létat 2019; Andělé se nepůjčují 2009; Příběh života 2018; Atlas fauny České republiky 2018; Expedice badatele Věnceslava Brábka do Svrchní Křídy pod Černými lesy 2019; Kniha Mít křídla nestačí. Jak jsme učili divoké kachny létat je v Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat - Jan Sovák Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat - Jan Sovák Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat - Jan Sovák Všetky informácie o produkte Kniha Mít křídla nestačí, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Mít křídla nestačí. Mít křídla nestačí od 7,46 € - Heureka.sk Mít křídla nestačí. Jak jsme učili divoké kachny létat 2019; Andělé se nepůjčují 2009; Příběh života 2018; Atlas fauny České republiky 2018; Expedice badatele Věnceslava Brábka do Svrchní Křídy pod Černými lesy 2019; Podobné knihy. Hvězdy nám nepřály 2013; Kniha Andělé se nepůjčují je v PhDr. Vladimír Sůva IČO: 40664091 DIČ: CZ480111030. Redakce Litevská 1174/8 Praha 10 100 00 Kontakt: [email protected] +420 728 106 471 Mít křídla nestačí. Jak jsme učili divoké kachny létat : Jan Sovák: Dům u kanadského města Calgary na úpatí Skalistých hor. Jezero, kam se slétají divoké kachny. Dvě kachny Coffee a Cream neboli Káva a Smetana, což na ně přesně sedělo. Malá holka Adrianne,... Internetová cena: 174,00 Kč Běžná cena: 249,00 Kč Mít křídla nestačí. Jak jsme učili divoké kachny létat - Jan Sovák. star star star star star_half. 199 Kč ... Poznáváme příběh o tom, jak se z Ciri stal nelítostný zabiják, dívka smrtící ve svém hněvu a neochvějná ve svých rozhodnutích. Poznáváme co se dělo s bandou potkanů a seznamujeme se s nájemným vrahem, jehož jméno jest Bonhart. Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Kachny - Vyhledávání na Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Sovák Jan: Mít křídla nestačí - Jak jsme učili divoké kachny létat Dům u ka...

INFORMACE

AUTOR
Jan Sovák
DIMENZE
4,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat.pdf

POPIS

Dům u kanadského města Calgary na úpatí Skalistých hor. Jezero, kam se slétají divoké kachny. Dvě kachny Coffee a Cream neboli Káva a Smetana, což na ně přesně sedělo. Malá holka Adrianne, máma a táta. To je místo děje a protagonisté příběhu o soužití s kachnami, které se do rodiny s kachní samozřejmostí a elegancí přidružily. Dcerka si je oblíbila a trávila s nimi každou volnou chvilku. Cvičila je, krmila, hrála si s nimi... Ale nebylo to vždy jednoduché. „Občas se domáhaly jídla i v netypických hodinách, jako jsou třeba tři hodiny nad ránem, kdy svým zoufalým pokřikem apelovaly na naši bezcitnost a bylo zřejmé, že do snídaně nevydrží a definitivně pojdou, neboť jsme jim k večeři dali málo.“ A postupně se vše dramatizovalo, přišla pravá kanadská zima, kachny neodletěly za teplem a vysvobodit je ze zmrzlého jezera, kde uvízly, vyžadovalo kus odvahy. Když se člověku podaří zachránit zvířata ze situace, kdy je jejich život takříkajíc na vlásku, přinese to nevyhnutelně úžasný pocit z dobře vykonaného činu. Co se však stane, když se ze zachráněných nakonec vyklubou mediální hvězdy? Je možné, aby lidé stáli frontu na lístky, jen aby mohli vidět obyčejné kachny? Je možné, aby kachny žily v blahobytu a slávě jen proto, že se jim podařilo přežít vlastní smrt? Příběh Coffee a Cream má na všechny tyhle otázky odpověď.

Chcete si přečíst knihu?Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Sovák. Číst Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY