Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat

Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat - Jan Sovák | I15cajalco.com

...at. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Romány | Deník KNIHY ... ... Mít křídla nestačí Autor: Sovák, Jan Nakladatel: Slovart EAN: 9788075298744 ISBN: 978-80-7529-874-4 Mít křídla nestačí Jak jsme učili divoké kachny létat Sovák Jan. Dům u kanadského města Calgary na úpatí Skalistých hor. Jezero, kam se slétají divoké kachny. Dvě kachny Coffee a Cream neboli Káva a Smetana, což na ně přesně sedělo. Malá holka Adrianne, máma a táta. Academia J ... Romány | Deník KNIHY ... . Malá holka Adrianne, máma a táta. Academia Jak jsme zachraňovali svět - Čeřovský Jan . Nadšený pozorovatel a ochránce přírody, vystudovaný ekolog J. Čeřovský se v průběhu druhé poloviny 20. století významně podílel na činnostech a rozvoji československé, české i světové ochrany přírody. Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, koupelové soli, koktejly a mnoho dalších receptů - Sandra Hinchliffe První kniha, ve které se naučíte vyrábět si domácí konopné masti, konopnou kosmetiku, čisticí prostředky, koupelové soli, esenciální vody, konopné nápoje a řadu dalších ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Sovák
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat.pdf

POPIS

Dům u kanadského města Calgary na úpatí Skalistých hor. Jezero, kam se slétají divoké kachny. Dvě kachny Coffee a Cream neboli Káva a Smetana, což na ně přesně sedělo. Malá holka Adrianne, máma a táta. To je místo děje a protagonisté příběhu o soužití s kachnami, které se do rodiny s kachní samozřejmostí a elegancí přidružily. Dcerka si je oblíbila a trávila s nimi každou volnou chvilku. Cvičila je, krmila, hrála si s nimi... Ale nebylo to vždy jednoduché. „Občas se domáhaly jídla i v netypických hodinách, jako jsou třeba tři hodiny nad ránem, kdy svým zoufalým pokřikem apelovaly na naši bezcitnost a bylo zřejmé, že do snídaně nevydrží a definitivně pojdou, neboť jsme jim k večeři dali málo.“ A postupně se vše dramatizovalo, přišla pravá kanadská zima, kachny neodletěly za teplem a vysvobodit je ze zmrzlého jezera, kde uvízly, vyžadovalo kus odvahy. Když se člověku podaří zachránit zvířata ze situace, kdy je jejich život takříkajíc na vlásku, přinese to nevyhnutelně úžasný pocit z dobře vykonaného činu. Co se však stane, když se ze zachráněných nakonec vyklubou mediální hvězdy? Je možné, aby lidé stáli frontu na lístky, jen aby mohli vidět obyčejné kachny? Je možné, aby kachny žily v blahobytu a slávě jen proto, že se jim podařilo přežít vlastní smrt? Příběh Coffee a Cream má na všechny tyhle otázky odpověď.

Chcete si přečíst knihu?Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Sovák. Číst Mít křídla nestačí: Jak jsme učili divoké kachny létat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY