Kdo ví, kde budu zítra

Kdo ví, kde budu zítra - Tomáš Etzler, | I15cajalco.com

...tzler. Invite. clock. Thursday, June 25, 2020 at 8:30 PM - 11:00 PM UTC+02 ... Kdo ví, kde budu zítra - Knihkupectví Luxor ... . pin. Rock Café Prague. Národní třída 20, Praha 1, 110 00 Prague, Czech Republic. Show Map. Hide Map. Bar +420 775 207 205. [email protected] V knize Kdo ví, kde budu zítra si přední čeští novináři Tomas Etzler a Jindřich Šídlo povídají o řadě témat - o dezinformacích, poctivé novinařině, Číně nebo americké politice. I o těchto závažných tématech mluví s humorem a nadhledem. V úter ... Kdo ví, kde budu zítra - Tomáš Etzler | Elektronická kniha ... ... . I o těchto závažných tématech mluví s humorem a nadhledem. V úterý 25. 6. budou v diskuzi pokračovat živě v Rock Café a společně s nimi se do debaty můžou zapojit i ... 0 hodnocení Kdo ví, kde budu zítra 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině? Co ... Kdo ví, kde budu zítra. ... Od roku 2016 působí v redakci videozpravodajství portálu Seznam Zprávy, kde uvádí satirický pořad Šťastné pondělí. V roce 2007 získal Cenu Ferdinanda Peroutky, v roce 2013 pak Novinářskou cenu za nejlepší komentář. Za svůj internetový pořad obdržel v roce 2018 ocenění Křišťálová lupa. Tak to je jenom zlomek vyprávění novináře Tomáše Etzlera, které najdete v knize Kdo ví, kde budu zítra. Napsal ji společně se známým publicistou Jindřichem Šídlem, který mu kladl velice zajímavé otázky. Knihu vydalo pražské nakladatelství Vyšehrad. Kdo ví, kde budu zítra (audiokniha) Tomáš Etzler na dotaz. 269 Kč . Zastavte se. Už 28 let můžete nakouknout do naší prodejny v Benešově na náměstí. Otevřeno Po - Pá 8:30 - 17:30, So 8:30 - 12:00. Navštívit prodejnu. Knižní zpravodaj. Novinky, výprodeje a knižní doporučení jednou měsíčně do mailu ... Kupte knihu Kdo ví, kde budu zítra s 20 % slevou za 239 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kdo ví, kde budu zítra. Jindřich Šídlo, Tomáš Etzler. Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině? Centrum PANT was live. Knižní festival Ostrava 2020 : Kdo ví , kde budu zítra - Jindřich Šídlo , Tomáš Etzler Kdo ví, kde budu zítra Tomáš Etzler, Jindřich Šídlo ... Od roku 2016 působí v redakci videozpravodajství portálu Seznam Zprávy, kde uvádí satirický pořad Šťastné pondělí. V roce 2007 získal Cenu Ferdinanda Peroutky, v roce 2013 pak Novinářskou cenu za nejlepší komentář. Za svůj internetový pořad obdržel v roce ... Kdo ví, kde budu zítra od Jindřich Š@dlo v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky....

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Etzler,
DIMENZE
11,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo ví, kde budu zítra.pdf

POPIS

Tomáš Etzler (* 1963) je český novinář, který v letech 2007 až 2014 působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně. V roce 1999 začal pracovat pro CNN jako editor zpráv a poté působil pět let jako válečný zpravodaj CNN na Haiti, v Iráku a v Afghánistánu. Za svou práci obdržel řadu ocenění včetně Ceny Emmy, kterou získal jako první Čech v roce 2008. Během svého působení v Číně připravil a prezentoval přes pět set reportáží a živých vstupů.  Jindřich Šídlo (* 1972) je český novinář a politický komentátor. Dlouhodobě působil v týdeníku Respekt a v deníku MF DNES, dále řídil domácí zpravodajství v Hospodářských novinách a v České televizi. Od roku 2016 působí v redakci videozpravodajství portálu Seznam Zprávy, kde uvádí satirický pořad Šťastné pondělí. V roce 2007 získal Cenu Ferdinanda Peroutky, v roce 2013 pak Novinářskou cenu za nejlepší komentář. Za svůj internetový pořad obdržel v roce 2018 ocenění Křišťálová lupa. 

Chcete si přečíst knihu?Kdo ví, kde budu zítra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Etzler,. Číst Kdo ví, kde budu zítra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY