Všemi dary obdarovaná

Všemi dary obdarovaná - M. R. Carey | I15cajalco.com

...d 899 Kč, ve čtvrtek 14 ... Britský zombie-horor natočený dle předlohy spisovatele Mikea Careyho vypráví příběh o infikované holčičce ... Kniha: Všemi dary obdarovaná (M.R. Carey) | Martinus ... . V dystopické budoucnosti je většina lidstva nakažena houbou Ophiocordyceps unilateralis - nakažení rychlé ztrácí své mentální schopnosti a… Práva na překlad románu Všemi dary obdarovaná (2014) byla prodána do více než dvaceti zemí. Kniha se dostala do užšího výběru prestižní sci-fi ceny Arthur C. Clarke Award a byla nominována na ocenění James Herbert Award. Práva ... Audiokniha Všemi dary obdarovaná - Audioknihy ke stažení ... . Kniha se dostala do užšího výběru prestižní sci-fi ceny Arthur C. Clarke Award a byla nominována na ocenění James Herbert Award. Práva na překlad románu Všemi dary obdarovaná (2014) byla prodána do více než dvaceti zemí. Kniha se dostala do užšího výběru prestižní sci-fi ceny Arthur C. Clarke Award a byla nominována na ocenění James Herbert Award. Letos má premiéru také filmová adaptace v režii Colma McCarthyho, který se podílel na kultovních ......

INFORMACE

AUTOR
M. R. Carey
DIMENZE
9,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Všemi dary obdarovaná.pdf

POPIS

Schovejte si svá tajemství tam, kde je příšery nenajdou... Desetiletá Melanie žije spolu s dalšími dětmi na vojenské základně, kde se pod přísným dohledem vzdělává. Nadprůměrně inteligentní dívka miluje staré řecké báje a její spřízněnou duší je učitelka slečna Justineauová. Zato seržanta Parkse, který hlídá děti jako dráb, nesnáší. Stejně jako doktorku Caldwellovou. Ale bez nich to asi nejde, když je základna obklopena zpustošenou krajinou, kde stejně jako ve zbytku země vládnou hladovci — kanibalistická monstra, jež při honu za lidským masem nic nezastaví. Základna je však napadena a Melanii, slečně Justineauové, seržantu Parksovi, doktorce Caldwellové a vojínu Gallagherovi se podaří utéct. Společně se vydávají na cestu do Majáku, posledního místa v Británii, které se podařilo od nákazy zachránit. Jenže budou Melanii v Majáku chtít, když ji v blízkosti lidí popadá zoufalý hlad, jaký ještě nezažila?

Chcete si přečíst knihu?Všemi dary obdarovaná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor M. R. Carey. Číst Všemi dary obdarovaná Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY