Nevěsta, kterou potkalo štěstí

Nevěsta, kterou potkalo štěstí - Janna MacGregorová | I15cajalco.com

...šak velí dohlížet na lady Emmu Cavenshamovou, která se s oblibou vrhá do situací, jimž by se slušně ... Nevěsta, kterou potkalo štěstí | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Nevěsta, kterou potkalo štěstí Autor: MacGregorová, Janna Nakladatel: Ikar EAN: 9788024263106 ISBN: 978-80-242-6310-6 Originál: The Bride Who Got Lucky Překlad: Lexová, Alžběta Popis: Elektronická kniha, 336 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,3 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Kupte knihu Nevěsta, kterou potkalo štěstí (Janna MacGregor) s 20 % slevou za 239 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabíd ... Nevěsta, kterou potkalo štěstí / Nejlevnější knihy ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Nicholas St. Mauer, syn vévody z Rentonu, patří k nejlepším partiím v Londýně, ale do společnosti chodí jen zřídka, protože manželka je to poslední, o co stojí. Čest mu však velí dohlížet na lady Emmu Cavenshamovou, která se s oblibou vrhá do situací, jimž by se slušně ... Hledáte Nevěsta, kterou potkalo štěstí od MacGregorová Janna? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nevěsta, kterou potkalo štěstí Autor: MacGregorová, Janna Nakladatel: Ikar EAN: 9788024940144 ISBN: 978-80-249-4014-4 Originál: The Bride Who Got Lucky Překlad: Lexová, Alžběta Popis: 1× ...

INFORMACE

AUTOR
Janna MacGregorová
DIMENZE
5,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevěsta, kterou potkalo štěstí.pdf

POPIS

Nicholas St. Mauer, syn vévody z Rentonu, patří k nejlepším partiím v Londýně, ale do společnosti chodí jen zřídka, protože manželka je to poslední, o co stojí. Čest mu však velí dohlížet na lady Emmu Cavenshamovou, která se s oblibou vrhá do situací, jimž by se slušně vychovaná mladá dáma měla obloukem vyhýbat. Dokonce jednou na Nickovi ta troufalá uličnice vyloudila i polibek… Emma nemůže popřít, že je jí jeho společnost a náklonnost příjemná, ale v jejím životě není pro muže místo. Dobře ví, že úděl staré panny není to nejhorší, co by ji mohlo potkat. Stále oplakává ztrátu drahé přítelkyně Leny a je odhodlaná dokázat, že v Lenině nečekaném úmrtí měl prsty její manžel, hrabě z Aultonu. Musí si pospíšit, protože hrabě je již na lovu nové manželky. Při honbě za spravedlností se však Emma dostane do kompromitující situace a její pověst se ocitá v troskách. Nick je dost možná jediný muž na světě, který bude mít dost odvahy pomoct Emmě v jejím boji… a získat si její srdce.

Chcete si přečíst knihu?Nevěsta, kterou potkalo štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janna MacGregorová. Číst Nevěsta, kterou potkalo štěstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY